کدخبر: ۳۱۸۲۵۸ لینک کوتاه

افزایش قیمت طلا و نقره؛ آیا حباب شکست؟​

اقتصادنیوز: طی هفته ها، این دو فلز گرانبها تمایل چندانی به شروع افزایش قیمت نشان نمی دادند. روز سه شنبه با افزایش بهای نقره، دیدگاه کوتاه مدت ما نسبت به آن به چشم اندازی بلند مدت تغییر یافت. اکنون دیدگاه ما به آینده بلند مدت نقره مثبت است و بنظرمان تا ماه مارس به بالای ۱۷.۳۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش اقتصادنیوز، به نقل از سایت طلا؛ طی هفته ها، این دو فلز گرانبها تمایل چندانی به شروع افزایش قیمت نشان نمی دادند. ولی روز سه شنبه با افزایش بهای نقره، دیدگاه کوتاه مدت ما نسبت به آن به چشم اندازی بلند مدت تغییر یافت. اکنون دیدگاه ما به آینده بلند مدت نقره مثبت است و بنظرمان تا ماه مارس به بالای 17.30 دلار خواهد رسید.

طلا هم به مانند نقره طی چند هفته گذشته تمایل چندانی به افزایش نشان نمی داد. ولی روز سه شنبه اوضاع طور دیگری رقم خورد و حباب طلا نیز شکست و شروع افزایش قیمت در دراز مدت آغاز شد و انتظار می رود سطوح قیمتی بالاتر را نیز رد کند.

آنچه درخصوص روند مکانیکی معاملات می توان گفت، سادگی آن است، نیازی به حدس زدن اخبار و عوامل تاثیرگذار بر روی آن نیست. پس از اینکه مدت طولانی شاهد تثبیت قیمت ها بودیم، اکنون زمان شروع افزایش قیمت طلا و نقره فرا رسیده و منتظر رسیدن به رکورد های جدید هستیم. آنچه می بایست یادآوری شود این است که دیدگاه ما با توجه به شرایط موجود اینگونه است و اگر شرایط عوض شود، بی شک نظر خود را عوض خواهیم کرد.

 

افزایش قیمت طلا و نقره؛ آیا حباب شکست؟

افزایش قیمت طلا و نقره؛ آیا حباب شکست؟

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند