کدخبر: ۳۲۱۷۸۸ لینک کوتاه

آخرین وضعیت پروازهای داخلی و خارجی در هوای برفی امروز

اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که با توجه به شرایط بد جوی و نداشتن دید کافی در فرودگاه مهرآباد، پروازهای داخلی از این فرودگاه و به مقصد این فرودگاه با تاخیر انجام می‌شود. اما تاکنون برای هیچ کدام از پروازهای داخلی و خارجی امروز گزارشی از شرکت‌های هواپیمایی مبنی بر لغو آنها نداشته‌ایم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در هوای کم‌سابقه برفی امروز که پایتخت را سفیدپوش کرده است برخی در پروازهای داخلی با مشکل و تاخیر مواجه شده‌اند و برخی از رسانه‌ها خبر از لغو این پروازها داده‌اند.

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در این باره به ایسنا اظهار کرد: شرایط بد جوی امروز باعث شده تا دید در فرودگاه‌های مختلف مانند مهرآباد، تبریز و غیره کاهش پیدا کنند و این مساله سبب می‌شود پروازهای داخلی با تاخیر مواجه شوند، چرا که ساعاتی دیگر وضعیت فرودگاه‌ها از نظر دید افقی بهتر شده و پروازها از سر گرفته شود.

وی با بیان این‌که تاکنون هیچ گزارشی از شرکت‌های هواپیمایی مبنی بر لغو پروازهای داخلی و خارجی نداشتیم، اضافه کرد: پروازها در فرودگاه امام خمینی (ره) تهران در حال انجام است و تنها پروازهای داخلی آن هم در شرایط جوی مانند تهران با تاخیر همراه شده که از مسافران می‌خواهیم در این شرایط برنامه‌ریزی خود را دقیق‌تر کنند و برای کسب اطلاعات پروازشان قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن ۱۹۹ برای پروازهای داخلی و ۰۹۶۳۳۰ برای پروازهای خارجی تماس بگیرند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند