کدخبر: ۳۳۵۲۴۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
توضیحات وزیر اقتصاد درباره خرید و فروش سهام عدالت

توضیحات وزیر اقتصاد درباره خرید و فروش سهام عدالت

اقتصادنیوز: وزیر اقتصاد گفت: توصیه من به سهامداران عدالت این است که از فروش فوری و شتابزده سهامشان خودداری کنند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران گفت: برخی دارندگان سهام عدالت شرایط اقتصادی مناسبی ندارند و به خاطر آثار اقتصادی ویروس کرونا شرایط متفاوتی دارند و از این جهت نیز بخشی از این سهام را می‌توانند برای فروش آزاد بگذارند.

وی افزود: البته بنده هم به عنوان وزیر اقتصاد و هم به عنوان یک کارشناس توصیه‌ام این است که مردم این سهام را خودشان مدیریت کنند و از فروش فوری و شتابزده خودداری کنند. حتماً دارندگان سهام عدالت به این نکته توجه ویژه کنند که اکنون ممکن است تعدادی افراد سودجو برای خرید این سهام وارد میدان شوند و از اطلاعاتی که هنوز کامل منتشر نشده سوء استفاده کنند و خدایی نکرده با قیمتی پایین تر از ارزش واقعی سهام نسبت به خرید این اوراق اقدام کنند.

وزیر اقتصاد با بیان این مطلب که سهام عدالت سهام ارزشمندی است و به مرور درباره جزئیات اطلاع رسانی خواهیم کرد، تصریح کرد:‌ این که سهامدار خودش مدیریت کند یا به شرکت واگذار کند بستگی به خودش دارد اما توصیه من به مردم این است که لطفاً به اطلاع رسانی هم توجه کنند و از فروش فوری و شتابزده جلوگیری کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند