کدخبر: ۳۳۹۵۷۹ لینک کوتاه

​صف های فروش بورس لحظه به لحظه سنگین تر میشود.

آیا ریزش اصلی بورس در تیرماه ۹۹ هست ؟

اقتصادنیوز: نقد الهام سلمانی (تحلیلگربورس) به یادداشت همتی: ریزش اصلی بورس تیرماه است. دولت بالاخره راز جهش فواره ‌وار بورس در ماه‌های اخیر را فاش کرد ، زمینه سازی برای طولانی شدن صف‌های تقاضا، راهکار دولت جهت جبران کسری بودجه ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی سال ۹۹ بوده‌!ولی فواره بورس از تیرماه سرپایین میشود

به گزارش اقتصادنیوز، به نقل از سایت طلا؛ تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس : ریزش تا 870 هزار واحدی حتمی هست و در صورت ادامه دار بودن روند نزول شاخص تا کف 800 هزار واحدی هم خواهد ریخت...!

 

بیشترین تاثیر منفی بورس امروز : پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، معدنی و صنعتی گل گهر، مخابرات ایران، معدنی و صنعتی چادرملو و پتروشیمی پارس بودند

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس

تحلیل تکنیکال شاخص کل بورس

 با این حال رشد نقدینگی خیلی زیاد است و  لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی که در اواخر مجلس دهم مورد بحث قرار گرفت، باید مجددا بررسی شود

  • علی اکبر بسطامی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با «نود اقتصادی»: در حال حاضر، حجم نقدینگی کشور به بیش از ۲۵۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده و رشد آن نیز زیاد است.

  • یکی از برنامه‌های مجلس یازدهم در تعامل با دولت، باید تلاش در جهت هدایت نقدینگی به سمت تولید و اشتغال باشد. نظام بودجه ریزی کشور ایرادات اساسی دارد که باید برطرف شود.

  • قوانین مالی و مالیاتی کشور فراوان است که سرمایه گذاران و صاحبان کسب و کارها را سردرگم کرده است. تدوین یک قانون جامع مالی برای کشور جزو ضرورت هاست.

  • لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی که در اواخر مجلس دهم مورد بحث قرار گرفت، نیاز به دقت نظر بیشتری دارد و امیدوارم در مجلس یازدهم با حساسیت بیشتری این موضوع را بررسی کنیم.

این مطلب برایم مفید است
40 نفر این پست را پسندیده اند