بیت کوین سودآور ترین سرمایه گذاری این روز ها

کدخبر: 348950
اقتصادنیوز: ​ارز های دیجیتال و در صدر آن ها بیت کوین در کنار طلا و دیگر فلزات گرانبها یکی از پناهگاه های امن برای سرمایه گذاری در این روز ها شناخه شده اند اما به نظر می رسد آن ها سود بیشتری عاید سرمایه گذاران خود می کنند.

به گزارش اقتصادنیوز، به نقل از سایت طلا؛  پس از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کارخانجات و صنایع و بسیاری از مشاغل دیگر یک بحران اقتصادی فراگیر به وجود آمده که باعث شد تا بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال فضایی امن به دنبال سرمایه گذاری باشند و از این رو طلا شروع به رشدی بی سابقه کرد.

 

ارز های دیجیتال نیز از تغییرات این روز ها بی بهره نماندند. بیت کوین در روز های ابتدایی شاهد یک سقوط بود و سپس نه تنها ارزش از دست رفته خود را بازیافت بلکه با رشد قیمت خود ثابت کرد که می تواند در وضعیت کنونی تبدیل به یک پناهگاه امن برای سرمایه گذاران شود.

14002417

در لحظه نوشتن این متن هر بیت کوین 9254 دلار قیمت دارد که نسبت به چند ماه گذشته بیش از 1000 دلار افزایش قیمت داشته است.

بسیاری از کارشناسان این حوزه پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین در ادامه به بالای 1000 دلار برسد و راه برای 14000 دلاری شدن آن هموار کند.

هرچند باید توجه داشت که این پیش بینی به نظر کمی خوش بینانه می رسد اما تا به امروز بیت کوین ثابت کرده است که می تواند به سادگی قدم های بسیار بلندی بردارد.

 

اخبار تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید