کدخبر: ۳۵۰۷۸۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

​آیا صعود قیمت طلا ادامه‌دار خواهد ماند؟

اقتصادنیوز: از صبح امروز قیمت طلا در حال یک رشد نسبی می باشد که باعث شده تا برخی از سرمایه گذاران بار دیگر به بازار طلا امیدوار شده و در آن سرمایه گذاری کنند اما آیا این صعود قمت طلا پایدار خواهد بود؟

به گزارش اقتصادنیوز، به نقل از سایت طلا؛ قیمت طلا در هفته های گذشته به سطح 1800 دلار دست یافت و هم اکنون در حال تلاش است تا خود را در این سطح نگه داشته و رشد کند. اما به نظر می رسد که این هدفی بسیار سخت برای طلا است.

در حال حاضر قیمت طلا 1815 دلار می باشد که نسبت به هفته گذشته 5 دلار رشد کرده است. هرچند باید توجه داشت که این قیمت نسبت به بالاترین قیمت روز 5 دلار کاهش نشان می دهد.

طلا در حال حاضر دارای یک مقاومت کلیدی در سطح 1820 دلار می باشد. پیش بینی می شود با شکسته شدن قیمت 1820 دلار توسط طلا می تواند نوید دهنده هدف های بعدی مانند 1850 دلار را بدهد.

می توان گفت دلیل این که صعود های قیمت طلا در حال حاضر با شکست مواجه شده و فرو می ریزند در حال حاضر عدم تمایل سرمایه گذاران  برای خرید طلا در قیمت های بسیار بالا می باشد.

هر انس نقره نیز در لحظه نوشتن این متن 19.68 دلار قیمت دارد که به نظر می رسد در حال طی کردن روندی رو به رشد و به نسبت پایدار تر از طلا می باشد.

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند