آغاز قرعه کشی طرح پیش فروش مشارکتی سایپا

کدخبر: 351738
اقتصادنیوز: قرعه‌کشی پیش‌فروش محصولات سایپا با حضور نهاد‌های نظارتی در حال برگزاری است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم قرعه‌کشی محصولات سایپا صبح امروز، شنبه ۴ مرداد با حضور نهاد‌های نظارتی در سالن همایش‌های سایپا  در حال برگزاری است.

در این مراسم ۱۲ هزار نفر منتخب طرح مشارکت در تولید مشخص و ۶ هزار نفر نیز به عنوان فهرست رزرو تعیین شدند تا در صورت انصراف یا عدم واریز وجه منتخبان اصلی، جایگزین آن‌ها شوند.

نتایج قرعه کشی پیش فروش مشارکتی سایپا ظهر فردا اعلام می‌شود

اسامی منتخب برای ثبت نام نهایی سه محصول عرضه شده در طرح طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ساعت ۱۲ ظهر فردا یکشنبه اعلام خواهد شد.

گفتنی است، در طرح جدید عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا سه خودرو شاهین، کوییک اس و ساینا اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شده بود.

بنابر آمار‌های اعلام شده در مراسم قرعه کشی از بین ۱۲۳ هزار و ۸۳۹ متقاضی که در طرح مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا ثبت نام کرده اند، ۴۳ هزار و ۵۲۰ نفر محصول شاهین، ۴۹ هزار و ۴۷۴ نفر محصول کوییک. اس و ۳۰ هزار و ۸۴۵ نفر محصول ساینا اس را انتخاب کرده اند.

برای این طرح فروش ۱۲ هزار خودرو شامل ۴هزار دستگاه شاهین، ۳هزار دستگاه کوییک. اس و ۵هزار دستگاه ساینا. اس در نظر گرفته شده بود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما