پیش‌بینی 5 تحلیل‌گر از تحولات امروز بورس تهران + جدول

کدخبر: 365617
اقتصادنیوز:از 5تحلیل‌گری که در یک نظرخواهی درباره تحولات امروز بورس شرکت کرده‌اند، تنها یک نفر پیش‌بینی کرده است که امروز بورس تهران متعادل خواهد بود.

به گزارش اقتصادنیوز دو نفر از تحلیل‌گران شرکت‌کننده دراین نظر خواهی پیش‌بینی کرد‌ه‌اند که شاخص بورس تهران امروز صعودی خواهدبود. این دو کارشناس در تبیین پیش‌بینی خود تاکید می‌کنند: به احتمال زیاد فشار عرضه تا حدود زیادی متعادل خواهد شد، سهام شرکت‌های بزرگ به صورت خنثی معامله خواهد شد، اما به نظر می‌رسد یک سری شرکت‌های کوچک به جذب سرمایه بپردازند. با توجه به اینکه در هفته‌های اخیر سهام برخی شرکت‌ها 60 تا 70 درصد اصلاح قیمتی داشته است، قاعدتا سهام این شرکت‌ها برای معامله‌گران بسیار جذاب خواهند بود.

درمقابل این پیش‌بینی دو کارشناس دیگر بر این باورند که امروز نیز مانند  دیروز شاهد  تداوم ریزش بورس خواهیم بود. آنان معتقدندهنوز سهام برخی شرکت‌ها به تعادل نرسیده‌اند،هرچند که در این زمینه تشکیل صندوق بازارگردانی کمک زیادی کرده است. با توجه به برخی تحولات سیاسی به ویژه سیگنال‌های متفاوت از انتخابات آمریکا و... به احتمال زیاد شاهد تداوم روند ریزشی دیروز بورس در معاملات امروز هم خواهیم بود.

پیش‌بینی 15 مهر 1399

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما