رصد بازار خودروهای داخلی؛

رکود در بازار سایپایی ها + جدول قیمت

کدخبر: 507592
اقتصادنیوز: پرونده بازار محصولات سایپا امروز 20 تیر 1401 چگونه بسته شد؟

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز سایپایی ها نیز همانند پرتیراژهای ایران خودرو بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند و با این شرایط می توان گفت بازار خودرو همانند کشورهای اطراف که همچنان در تعطیلات بسر می بردند در تعطیلات است.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 با توجه به ارزیابی می توان گفت «شاهین» امروز بدون تغییر در بازار 370 میلیون تومان عرضه شد، ثبات قیمت شاهین در بازار در حالی رقم خورد که این خودرو پیش از تعطیلات افت هفت میلیونی در بازار داشت. از سوی دیگر «ساینا» هم امروز بدون تغییر 212 میلیون تومان در بازار قیمت خورد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که خانواده کوییک هم امروز در بازار تغییر قیمت نداشتند «کوییکR » امروز 222 میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم در بازار 212 میلیون تومان در بازار دست به دست شد.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان می دهد «تیبا صندوقدار» امروز تغییر قیمتی در بازار نداشت و 197 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 206 میلیون تومان قیمت خورد.

سایپا 20

تیتر یک
از دست ندهید