کدخبر: ۲۵۲۱۵۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

اردوغان: با بن‌سلمان در آرژانتین دیدار نمی‌کنم

اقتصادنیوز: رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه اعلام کرد که با محمد بن‌سلمان ولیعهد عربستان در حاشیه نشست گروه ۲۰ در آرژانتین دیدار نمی‌کند.پیش از این مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور آرژانتین، به گاردین گفته است نام ولیعهد عربستان در فهرست شرکت‌کنندگان است و تاکنون هیچ اطلاعی دریافت نشده است که وی در این نشست حضور نمی‌یابد.

به گزارش اقتصادنیوز، به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ رجب طیب اردوغان،رئیس‌جمهور ترکیه اعلام کرد با محمد بن‌سلمان ولیعهد عربستان سعودی در حاشیه نشست گروه ۲۰ در آرژانتین دیدار نمی‌کند.

پیش از این روزنامه گاردین چاپ انگلیس در گزارشی نوشت: «پابلو دی نانو، مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور آرژانتین، به گاردین گفته است نام ولیعهد عربستان در فهرست شرکت‌کنندگان است و تاکنون هیچ اطلاعی دریافت نشده است که وی در این نشست حضور نمی‌یابد.»

این در حالی است که رئیس جمهور آمریکا هم درباره پرونده قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد آل‌سعود گفته بود، سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) تا کنون به نتیجه قطعی و صد در صدی درباره پرونده قتل خاشقجی دست نیافته است.

ترامپ گفته بود: «شاید بن سلمان از قتل خاشقجی خبر داشت شاید هم نه. در هر صورت اگر او در نشست گروه ۲۰ در آرژانتین حضور داشته باشد، با او دیدار خواهم کرد.»