کدخبر: ۳۱۰۸۳۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس: مردم توان خرید مسکن ندارند

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس: مردم توان خرید مسکن ندارند

اقتصاد نیوز: سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه کسی توان خرید مسکن ‌ندار‌د، گفت: باید در راستای تولید مسکن ارزان قیمت برنامه‌های خوبی تدوین شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم؛ صدیف بدری اظهار داشت: تثبیت بازار مساکن به متعادل‌سازی قیمت مصالح ساختمانی وابسته است و بدون شک اهمیت به این امر مهم سبب رونق بازار مسکن خواهد شد که در چند ماه اخیر در این زمینه اقدامات خوبی انجام یافته است.

وی با اشاره به این افزایش ساخت و ساز در استان نیز بیان کرد: بالا رفتن میزان فروش محصولات ساختمانی یک اولویت اساسی است که در چند ماه اخیر در دستور کار قرار گرفته و تاثیرات مستقیم بر بازار مسکن در این زمینه محقق شده که انتظار می‌رود تدوین برنامه‌های اساسی در بهبود وضعیت بازار مسکن محقق شود.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به این که در حال حاضر خریداران توان خرید مسکن را ندارند باید در راستای تولید مسکن ارزان قیمت برنامه‌های خوبی تدوین شود تا بتوانیم با در نظر گیری خریداران مسکن و فعالان این حوزه اقدام خوبی انجام دهیم که این امر بسیار حائز اهمیت است.

بدری تصریح کرد: میزان فروش محصولات ساختمانی و توسعه فعالیت تجهیزات ساختمانی از دیگر مواردی است که برای ما حائز اهمیت است و درصدد هستیم با اهمیت به این موضوع در راستای بهبود وضعیت ساخت وساز و نیز کمک‌رسانی به اقشار فاقد مسکن برنامه‌ریزی‌های خوبی داشته باشیم.

وی بیان کرد: مسکن به عنوان یک نیاز اساسی و مبرم برای تمامی اقشار جامعه است که مجلس در راستای خانه‌دار کردن مردم تا حد امکان تمام تلاش خود را به کار خواهد برد.


 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند