کدخبر: ۳۱۵۲۲۷ لینک کوتاه

روحانی نزدیک به احمدی‌نژاد: او قطعا در انتخابات ثبت‌نام نمی‌کند و لیست هم نمی‌دهد

اقتصادنیوز: بهمن شریف زاده گفت: به قطعیت می‌گویم که آقای احمدی‌نژاد از هیچ لیستی حمایت نمی‌کند اما گروهی از اصولگرایان طراحی کرده‌اند که با استفاده از اسم و سرمایه اجتماعی آقای احمدی نژاد لیست بدهند. آقای احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ثبت نام نمی‌کند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از نامه‌نیوز، زمزمه‌هایی مبنی بر حضور احمدی‌نژاد در کارزار انتخابات به گوش می‌رسد و گفته می‌شود که ممکن است او در واپسین ساعات امروز در انتخابات ثبت نام کند. از سوی دیگر چندی است که گفته می‌شود محمود احمدی‌نژاد از هم نخواهد که به طور مستقیم وارد میدان انتخابات بشود، از برخی نیروها حمایت می‌کند تا به صورت غیرمستقیم در مجلس آینده تأثیرگذار باشد. تمام این فرضیه‌ها در حالی است که بهمن شریف‌زاده، یکی از نزدیکان محمود احمدی‌نژاد تمام این موضوعات را در می‌کند و به نامه‌نیوز می‌گوید که علاوه بر آنکه خود احمدی‌نژاد در انتخابات شرکت نمی‌کند بلکه هیچ لیستی هم مورد حمایت او نیست.

شریف‌زاده درخصوص حمایت احمدی‌نژاد از برخی نامزدهای انتخابات گفت: «جریان بهار در چندسال گذشته چهاربار یعنی در دو انتخابات ریاست جمهوری و در دو انتخابات مجلس ردصلاحیت شده است و اکنون هم اجازه داده نمی‌شود که در انتخابات حضور داشته باشد. به قطعیت می‌گویم که آقای احمدی‌نژاد از هیچ لیستی حمایت نمی‌کند اما گروهی از اصولگرایان طراحی کرده‌اند که با استفاده از اسم و سرمایه اجتماعی آقای احمدی نژاد لیست بدهند. قدم به قدم این طرح را رصد کرده‌ام؛ اصولگرایان می‌خواهند افرادی را نزدیک به احمدی‌نژاد نشان دهند در صورتی که آن افراد بهاری نیستند. به یاد داریم که برخی از اصولگرایان توانستند با استفاده از لیست اصلاح‌طلبان وارد مجلس شوند و بعد از ورود به مجلس اساسا با اصلاح‌طلبان پیمان‌شکنی کردند و گفتند که اصلاح‌طلب نیستیم. می‌خواهند همین حربه را به شکلی دیگر بر جریان بهار تحمیل کنند درصورتی که آقای احمدی‌نژاد و نیروهای بهاری اجازه سوءاستفاده و فریب را نمی‌دهند».

او در پاسخ به این پرسش که چرا احمدی‌نژاد در عین حال که فضای سخن گفتن دارد و محدودیتی برای اظهارنظر ندارد به صراحت نمی‌گوید که از هیچ لیستی حمایت نمی‌کنم، اظهار کرد: «اگر می‌خواهید از زبان خودشان بشنوید، صبوری کنید».

شریف‌زاده در پایان درباره احتمال ثبت نام احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس گفت: «ایشان به هیچ‌وجه در انتخابات ثبت نام نمی‌کنند».

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند