کدخبر: ۳۱۹۰۰۱ لینک کوتاه

روحانی: آمریکا می‌‌گوید آماده مذاکره‌ایم؛ بسم الله، برگردید به نقطه اول/ مردم از رقابت‌های منفی گروهی و بیهوده خسته شده‌اند

اقتصادنیوز: رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: مردم از رقابت‌های بی حاصل و گله‌گذاری های مداوم خسته شده اند، تعبیرات این گروه به آن گروه چه فایده ای دارد، مردم به ما رای داده اند و تلاش و کار از ما می خواهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، حسن روحانی روز چهارشنبه در آیین افتتاح سد و شبکه آبیاری و زهکشی احمد بیگلو مشگین‌شهر گفت: رقابت خوب است، اما رقابتی که  پایانش برای مردم مفید باشد ، اینکه مداوم گله‌گذاری شود و تعبیرات این گروه به آن گروه باشد این چه خاصیتی دارد.

وی بیان کرد: مردم به ما رای داده‌اند و ما را  در مسوولیت نشانده‌اند، آنها  تلاش و کار و ثمره رای را خود می‌خواهند، آنها  وقتی از رای خود خوشحال می‌شوند که ببیند مسوولان در تلاش هستند و خودشان در صحنه برای خدمت  و آبادانی با هم رقابت می کنند.

اهم اظهارات رئیس دولت را بخوانید؛

*اگر توطئه آمریکا و دشمنان با مردم نبود، درآمد نفت ما در دو سال گذشته ۱۰۰ میلیارد دلار بود که با این پول‌ها کارهای بسیاری می‌توان کرد. علاوه بر این ۱۰۰ میلیارد دلار می‌توانستیم اعتبار بگیریم اما ‌یک توطئه‌ای شکل گرفت که ابهت ما را بشکنند تا تسلیم شویم که این کار در برابر ملت ایران شدنی نیست و آنها باید به ملت ایران برگردند.

*می گویند ما آماده مذاکره هستیم؛ بسم الله برگردید به نقطه اول و اگر به زبان نمی‌گویید در عمل بگویید اشتباه کردید. خدا را شکر ملت ما پر امید و نشاط است و تازمانی که امید وجود دارد ما می‌توانیم راه خودمان را ادامه دهیم.

* امروز  روز بسیار مبارکی است،  روز ولادت باسعادت حضرت زینب کبری که همیشه نام و یادش، قهرمانیشان   در صحنه کربلا برای زنان و مردان ما الگوی ارزشمندی بوده است.

*{ با اشاره به روز  پرستار}:  به این قشر احترام می کنیم که همواره برای کاهش بیماران تلاش میکنند،  ارزش کار آنها با بیان و زبان و تشکر و یا از طریق کمک‌های مالی امکان پذیر نیست و اجرآنها  پیش خداوند بوده  و خدا به انها اجر و پاداش بی پایان خواهد داد و ما هم خدمت بیشتری  باید به انها انجام دهیم.

*حضور من در استان اردبیل برای من افتخار است؛ سالیان بسیار مدید و زیاد با بزرگان این دیار آشنا بودیم. از مرحوم آیت‌الله موسوی اردبیلی یاد می‌کنیم که همواره یک موجود با برکت و مفید برای این جامعه و مردم استان اردبیل بودند و برای مردم تهران و حوزه علمیه و انقلاب اسلامی و بعد هم به عنوان مرجع در حوزه علمیه خدمت کردند که یاد ایشان را گرامی می‌داریم. همچنین مرحوم آیت‌الله مشکینی که به حق استاد اخلاق بود و من در سال‌های اولیه که به قم مشرف شدم از سال ۱۳۴۰ همیشه در محضر ایشان بودیم و هر هفته ایشان روزهای جمعه درس اخلاق می‌گفتند و بعدها از درس تفسیر ایشان استفاده می‌کردیم و بعد در مجلس خبرگان رئیس بودند و جزو شخصیت‌هایی بود که با اصرار کاندیدا می‌شد و در برابر ایشان هیچکس کاندیدا نمی‌شد و به اتفاق آرا رئیس می‌شدند و یک رای کم بود که خودش رای نمی‌داد.

* آب را هیچوقت نمی‌توان تنها با توسعه گره زد چرا که با حیات مردم گره خورده و کم کم برق هم با زندگی مردم گره خواهد خورد و این همان «الف و ب» وزیر محترم است که ایشان این پویش را در کشور راه انداختند.

*در مدت ۶ ماه ۲۲۷ طرح و پروژه اجرا شده و  تاکنون ۹۰ طرح افتتاح شده  و این جای افتخاار است. این افتخار نسبت به همه کارگرانی  است که تلاش می‌کنند. همه مدیران،  همه مردم و مسوولانی که یاری می‌کنند ما را برای اینکه بتوانیم کشور عزیزمان ایران را آبادتر کنیم.

*خدمت به مردم ولایت‌مدار ایران و استان بسیار زیبای اردبیل که هم مرکز کشاورزی است و هم مرکز صنعتی و گردشگری و هم مرکز سلامت برای منطقه و کشورهای همجوار خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند