کدخبر: ۳۱۹۲۶۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
محسن رضایی: حاج قاسم همیشه به فکر جانشین خود بود/ به زودی کام دشمنان تلخ خواهد شد

محسن رضایی: حاج قاسم همیشه به فکر جانشین خود بود/ به زودی کام دشمنان تلخ خواهد شد

اقتصادنیوز: فرمانده نیوری قدس سپاه گفت: سرلشکر حاج قاسم سلیمانی همیشه فکر می‌کرد که اگر شهید شود چه کسی و چه کسانی راه او را ادامه دهند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه شبکه سه سیما با اشاره به شهادت سرلشگر قاسم سلیمانی اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی همیشه در معرض شهادت بود زیرا زمانی که به منطقه می‌رفت پهپادها و هواپیماهای شناسایی آمریکایی بالای سر ایشان بود بنابراین او همیشه انتظار شهادت را داشت و ما نیز همواره منتظر شهادت او بودیم.

وی افزود: اینکه سردار سلیمانی توانست با وجود خطرهای موجود، سال‌ها در آزادسازی عراق، سوریه و لبنان از دست ارتش‌های اشغالگر و ترویست‌ها به سلامت مبارزه خود را ادامه دهد، یک معجزه بود اما ملت ایران بداند که ده‌ها قاسم سلیمانی به پا خواهد خواست و اجازه نمی‌دهند که پرچم قیام ملت ایران زمین گذاشته شود.

رضایی ادامه داد: خوشبختانه چون سرلشکر حاج قاسم سلیمانی همیشه انتظار شهادت خودش را داشت، همه چیز را آماده کرده است و مبارز ما در جبهه مقاومت ادامه پیدا خواهد کرد. ایشان همیشه فکر می‌کرد که اگر شهید شود چه کسی و چه کسانی راه ایشان را ادامه بدهند بنابراین اینطور نیست که آمریکا و اسرائیل جشن پیروزی بگیرند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: به زودی شیرینی کام دشمنان ما تلخ خواهد شد.

 

این مطلب برایم مفید است
88 نفر این پست را پسندیده اند