کدخبر: ۳۱۹۷۷۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
المیادین: سخنرانی دختر سردار سلیمانی و هنیه دلالت بر حتمی بودن انتقام دارد

المیادین: سخنرانی دختر سردار سلیمانی و هنیه دلالت بر حتمی بودن انتقام دارد

اقتصادنیوز: شبکه لبنانی «المیادین» در واکنش به سخنرانی امروز دختر سردار «قاسم سلیمانی» و رهبر حماس در دانشگاه تهران اعلام کرد، این دو سخنرانی پیام‌های زیادی داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، مراسم تشییع پیکر شهید سپهبد «قاسم سلیمانی» و «ابومهدی المهندس» جانشین فرمانده «الحشد الشعبی» صبح امروز (دوشنبه) در دانشگاه تهران برگزار شد و «زینب سلیمانی» دختر سردار به همراه «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی حماس در این مراسم سخنرانی کردند.

خبرنگار «المیادین» در واکنش به این موضوع اعلام کرد، سخنرانی این دو نفر در مراسم امروز دلایت‌های بسیار بزرگی داشت.

این شبکه لبنانی در ادامه گزارش داد: سخنرانی هنیه در مراسم تشییع امروز تأکید کرد که محور مقاومت قوی باقی خواهد ماند و قوی‌تر خواهد شد. سخنرانی دختر شهید سلیمانی هم تأکید مرد که انتقام خون شهدا به ناچار گرفته خواهد شد.

المیادین سپس اعلام کرد: پرچم‌های سرخ در مراسم تشییع امروز تأکید کرد که انتقام این شهدا در نهایت گرفته می‌شود.

زینب فرزند حاج قاسم سلیمانی امروز اعلام کرد:  آمریکا و صهیونیسم بدانند شهادت پدرم موجب بیداری بیشتر فطرت انسان‌ها در جبهه مقاومت شده و روزگار آنها را تیره و تار و خانه‌های عنکبوتی آنها را فرو خواهد ریخت.

اسماعیل هنیه هم گفت:  من تاکید می‌کنم که خط مقاومت در سرزمین فلسطین در رویارویی با توطئه‌های صهیونیستی و با پروژه و هژمونی آمریکا در منطقه آمریکا شکست نخواهد خورد. تردید و ضعیف نخواهد شد و همواره در خط مقاومت ثابت خواهد ماند تا زمانی که اشغالگران را از سرزمینمان و قدسمان بیرون برانیم.

 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند