کدخبر: ۳۲۱۷۸۹ لینک کوتاه

اگر ریگان زنده بود با وجود ترامپ چه می کرد؟

اقتصادنیوز: رون ریگان در گفتگویی اظهار داشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور بی کفایت و خائنی است که اکنون کاخ سفید را اشغال کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، پایگاه اینترنتی روزنامه دیلی بیست‌ نوشت، پسر رونالد ریگان چهلمین رئیس جمهور آمریکا گفت: اگر پدرم زنده بود از وجود ترامپ خائن خجالت زده و شرمسار می‌شد و نمی‌خواست که جمهوری خواهان به رئیس جمهور کنونی رای دهند.

رون ریگان پسر ۶۱ ساله رونالد ریگان رئیس جمهور اسبق آمریکا از ایتالیا جایی که نیمی از عمر خود را سپری کرده است در مصاحبه اختصاصی با این روزنامه گفت: دونالد ترامپ رئیس جمهور بی کفایت و خائنی است که اکنون کاخ سفید را اشغال کرده است. او مایه ننگی برای دفتر ریاست جمهوری است.

وی گفت: حزب جمهوری خواه در این مرحله، به دلایل متعدد مرتبط با دونالد ترامپ، یک حزب سیاسی کاملاً نامشروع است که فقط شامل مشتی از خائنان متملق است تا از این مرد کوچک ناپاک که کاخ سفید را اشغال کرده است دفاع کنند.

ریگان افزود: این از همه لحاظ شرم آور است. این یک حزب در حال مرگ است. آن‌ها یا باید خود را کاملاً بازسازی کنند یا در نهایت ناپدید خواهند شد. اگر این روند ادامه پیدا کند، در طی یک دهه، حزب جمهوری خواه به یک گروه حاشیه و جزئی تبدیل خواهد شد.

پسر رئیس جمهور اسبق آمریکا تصریح کرد: این شاید خطرناکترین زمان برای جمهوری ما در طول زندگی من- شاید از زمان جنگ داخلی آمریکا- باشد. اگر دولت دوم ترامپ وجود داشته باشد، او احساس آزادی می‌کند تا هر کاری که می‌خواهد انجام دهد. او برای دور سوم، چهارم و تا هر وقت که بخواهد تلاش خواهد کرد. او می‌خواهد رئیس جمهور مادام العمر باشد. این امر او را از زندان دور می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند