کدخبر: ۳۲۱۷۹۴ لینک کوتاه

کتاب «ناگفته‌های احمدی‌نژاد» چاپ شد/ نگرانی حامیان سابق از محتوای احتمالی کتاب

اقتصادنیوز: کتاب «ناگفته‌های احمدی نژاد» چاپ شد. کانال تلگرامی نزدیک به احمدی نژاد این کتاب را «بسیار مهم» خوانده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انصاف نیوز، کانال دولت بهار درباره‌ی این کتال نوشت: کتاب مصاحبه‌ بی‌پرده و مفصل محمدرضا تقوی‌فرد با دکتر محمود احمدی‌نژاد، حاوی بخشی از ناگفته های دوران ۸ سال ریاست جمهوری طی سالهای ۸۴ تا ۹۲ است که برای نخستین بار منتشر می‌شود.

این کانال می‌گوید که اطلاعات تکمیلی درباره‌ی این کتاب، زمان و نحوه رونمایی و توزیع آن به زودی اعلام خواهد شد.

نگرانی حامیان سابق از محتوای احتمالی کتاب احمدی‌نژاد

انتشار خبر آماده شدن کتاب «ناگفته‌های احمدی نژاد» که شنبه شب از سوی کانال نزدیک به او منتشر شده، نگرانی بخشی از حامیان سابق او را برانگیخت.

علی قلهکی فعال رسانه‌ای اصولگرا درباره‌ی خبر کتاب احمدی نژاد در یادداشتی با عنوان «بازی مجدد احمدی نژاد در دقیقه ۹۰ انتخابات!» در کانال تلگرامی خود نوشت:

یادتان می‌آید روزهای منتهی به بهار۹۶ را؟! زمانی که هرچه جلو میرفتیم هیجان ناشی از انتخابات۹۶ بالاتر می‌رفت و دولت بواسطه عملکرد ضعیف “اقتصادی” زیرِفشار سنگین افکار عمومی بود ولی ناگهان احمدی نژاد با کنفرانس‌ مطبوعاتی و سفرهای استانی، تا تواست فضا را دوقطبی کرد و روحانی را در پروژه رقیب‌هراسی کمک داد تا بِبَرد.

این روزها درحالی که کمی بیشتر از ۱ماه به انتخابات مجلس باقی مانده، ناگهان کتاب “ناگفته‌های احمدی نژاد از سالهای ۸۴تا۹۲” آماده انتشار شده! طبیعتا این کتاب اگر به ضرر دولت باشد مجوز چاپ‌ نمی‌گیرد، پس در هر صورت چه نسخه مکتوب و چه نسخه اینترنتی به نفع روحانی تمام می‌شود.

کتاب احمدی نژاد که کانال تلگرامی او از آن به عنوان بمب خبری یاد کرد (که احتمالا چیزی شبیه به خاطرات سرافراز است) قطعا در پازل دوقطبی شدن فضا و به‌نفع رقیب تمام می‌شود.

اگر نیت احمدی نژاد بیان واقعیات به قصد اصلاح امور باشد، می‌توانست زمان دیگری را برای انتشار از این کتاب انتخاب کند ولی گویا هدفش چیز دیگری‌ست.

ممنون از احمدی نژاد که سعی می‌کند همیشه نقش یار ۱۲ دولت را بازی کند!

 

این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند