کدخبر: ۳۲۳۵۸۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
 باز بودن تنگه هرمز نشانه قدرت و اقتدار ماست نه بسته بودن آن

طائب:

باز بودن تنگه هرمز نشانه قدرت و اقتدار ماست نه بسته بودن آن

اقتصادنیوز: طائب با بیان اینکه آتش زدن و زیرپا گذاشتن پرچم آمریکا نماد استکبارستیزی ملت ایران و آزادیخواهان جهان است، افزود: باز بودن تنگه هرمز نشانه قدرت و اقتدار ماست نه بسته بودن آن، به امید خدا آمریکایی‌ها را از تنگه باز بیرون می‌کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، مهدی طائب ‌در مراسم بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر که در مسجد چهارمردان برگزار شد، اظهار داشت: جبهه استکبار هیچ‌گاه تصور نمی‌کرد که روزی جمهوری اسلامی ایران به تعیین‌کننده سیاست‌های جهانی تبدیل شود و امروز به همراهی و همدلی همه مردم نیازمندیم.

وی با بیان اینکه آتش زدن و زیرپا گذاشتن پرچم آمریکا نماد استکبارستیزی ملت ایران و آزادیخواهان جهان است، افزود: باز بودن تنگه هرمز نشانه قدرت و اقتدار ماست نه بسته بودن آن، به امید خدا آمریکایی‌ها را از تنگه باز بیرون می‌کنیم.

رئیس قرارگاه عمار با اشاره به مشکلات کشور بیان کرد: گرانی به دو عامل مدیریتی و وضعیت بازار بستگی دارد، هنگامی که رئیس جمهور می‌گوید کالا و اجناس در کشور زیاد است اما گران است این موضوع نشان می‌دهد که ‌رئیس جمهوری باید در شیوه‌های اقتصادی خود تجدید نظر کند.

طائب با اشاره به عملیات ‌موشکی سپاه ‌در عین‌الاسد ‌عنوان کرد: ترامپ از روی مصائب آمریکایی‌ها پرده‌برداری کرده است، چگونه دولتی که بیش از 23 هزار میلیارد دلار بدهی داشته و در مسائل مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دارای مشکلات بسیاری است، می‌تواند مشکلات ما را حل کند.

وی گفت: نیروهای جوان و انقلابی بسیاری در دوران انقلاب اسلامی تربیت شده‌اند که باید بر سرکار بیایند، باید مجلسی در کشورمان شکل بگیرد که در تراز سردار سلیمانی باشد و دولت را به سمت راه و روش صحیح هدایت کند.

رئیس قرارگاه عمار با تاکید بر اینکه ایران اسلامی به هیچ عنوان نباید به نفت متکی باشد، ادامه داد: نفت اقتصاد ما را بیچاره کرده است، امیدواریم در سال 1400 دولتی جوان و انقلابی و کاربلد بر سر کار بیاید.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند