کدخبر: ۳۲۳۹۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
 ۱۲ حزب اصلاح‌طلب در تهران لیست می‌دهند/ «اصلاح‌طلبانِ پایتخت» نام پیشنهادی فهرست

راه‌چمنی:

۱۲ حزب اصلاح‌طلب در تهران لیست می‌دهند/ «اصلاح‌طلبانِ پایتخت» نام پیشنهادی فهرست

اقتصادنیوز: محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی از ارائه لیست انتخاباتی توسط ۱۲ حزب اصلاح‌طلب برای تهران خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، محمدرضا راه‌چمنی دبیرکل حزب وحدت و همکاری ملی با اشاره به جلسه شب گذشته شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان و اینکه قرار شد این شورا در انتخابات لیست ندهد و احزاب اصلاح‌طلبان خودشان حضور پیدا کنند، اظهار داشت: شورای سیاست‌گذاری در مصوبه شب گذشته خود اعلام کرد که این شورا هیچ لیستی برای انتخابات پیش‌رو در تهران ارائه نمی‌دهد و شورا هم تصویب کرده احزاب اصلاح‌طلبی که کاندیدا دارند می‌توانند در یک جمع یا ائتلافی جدید کاندیدا معرفی کنند.

وی افزود: بنا است حدودا دوازده حزب اصلاح‌طلب که کاندیدا دارند و مایلند در تهران در انتخابات شرکت کنند، در قالب ائتلافی با نام مثلا "اصلاح‌طلبان پایتخت" برای تهران فهرستی را معرفی کنند. در همین راستا روز آینده جلسه احزابی که کاندیدا دارند برگزار می‌شود.

راه‌چمنی تصریح کرد: مقرر شد تا فردا جمع کثیری از احزاب اصلاح‌طلب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که دارای کاندیدا در تهران هستند، در قالب جلسه‌ای درباره لیست مدنظر بحث و گفتگو کنند.

به گزارش تسنیم، شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان شب گذشته در جلسه‌ای اعلام کردند که به‌خاطر ردصلاحیت‌ها در تهران فهرستی ارائه نمی‌دهند اما احزاب می‌توانند خودشان در انتخابات شرکت کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند