کدخبر: ۳۲۴۳۴۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
اصلاح‌طلبان سهمی در مجلس آینده نخواهند داشت

اصلاح‌طلبان سهمی در مجلس آینده نخواهند داشت

اقتصادنیوز: یک فعال سیاسی اظهارکرد که جناح اصلاح‌طلب سهمی در مجلس آینده نخواهند داشت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، علی صوفی با این اعتقاد که از یک نظر نتیجه انتخابات پیش رو کاملا مشخص است، افزود: به لحاظ جناحی نتیجه انتخابات مشخص است. جناح اصلاح‌طلب سهمی در مجلس آینده نخواهند داشت، چون کاندیدایی ندارند که لیستی ارائه دهند و جریان اصولگرایی مجلس را به دست می‌گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا طیف قالیباف توانایی تشکیل یک جناح سیاسی سوم را در عرصه سیاسی کشور دارد گفت: خیر، حکم کلی جامعه نسبت به اصولگرایان،‌ با توجه به عملکردشان در سه دوره مجلس هفتم تا نهم و دو دوره ریاست جمهوری مشخص است. مردم فرق بین اصولگرایان نمی گذارند.

صوفی در ارتباط با علت کنارگیری اصلاح‌طلبان از ارایه لیست انتخاباتی در  تهران نیز گفت:  آن‌هایی که باید در مجلس دهم منشاء اثر می‌شدند و مردم را از بحران‌های که با آن روبه‌رو هستند، نجات می‌دادند و شاخص ‌های اقتصادی را مثبت می کردند این توفیق را حاصل نکردند،لذا متاسفانه خود به خود توانایی سایر اصلاح‌طلبان در پیش‌برد امور از بین رفت.

وی در پایان گفت: اصلاح طلبان باید برخورد مناسبی از خود نشان می‌دادند. همه کاندیدهایشان رد صلاحیت شده و در تهران با حضور چند نماینده به خاطر عملکردشان ضعف نشان دادند.  اگر شاخص ترین چهره ها هم می آمدند باز امید جلب اعتماد مردم بالا نبود. اصلاح طلبان بیخودی به مردم آدرس غلط ندادند. شورای اصلاح‌طلبان موضع حقیقی‌اش را بیان کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند