کدخبر: ۳۲۴۸۹۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
لیست شورای ائتلاف مورد تایید جامعه روحانیت نیست/ از لیست‌ها حمایت نخواهیم کرد

مصباحی مقدم:

لیست شورای ائتلاف مورد تایید جامعه روحانیت نیست/ از لیست‌ها حمایت نخواهیم کرد

اقتصادنیوز: عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: از آنجا که اصولگرایان به لیست واحد نرسیدند و لیست ها متعدد است، ما از لیست‌ها حمایت نخواهیم کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، غلامرضا مصباحی مقدم عضو و سخنگوی جامعه روحانیت مبارز درخصوص موضع جامعه روحانیت درباره‌ لیست منتشر شده شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: خروجی لیستی که از سوی شورای ائتلاف منتشر شده است، متاسفانه مورد تایید جامعه روحانیت مبارز قرار نگرفت.

وی ادامه داد: ما (جامعه روحانیت) گفته بودیم اگر وحدت حداکثری تامین شود و به لیست واحد برسند، حمایت می‌کنیم اما اکنون به لیست واحد نرسیدند و لیست‌ها متعدد است، ما از لیست‌ها حمایت نخواهیم کرد.

مصباحی‌مقدم در ادامه درخصوص رویکرد جامعه روحانیت در انتخابات اسفند، اظهار داشت: علیرغم اینکه از لیست‌ها حمایت نخواهیم کرد اما از مردم عزیز می‌خواهیم آتش به اختیار عمل کرده و در حوزه تهران به هر کاندیدایی که نسبت به او شناخت دارند و می‌توانند اعتماد کنند و به همان افراد رای دهند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در ادامه به شاخص‌های یک نماینده براساس معیارهای رهبری اشاره کرد و گفت: بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب فردی که قرار است منتخب مردم باشد، باید واجد ویژگی‌هایی اعم از انقلابی، جهادی، پاکدست و کارآمدی باشد و همچنین درک نزدیکی از مشکلات مردم داشته و حل مشکلات اقتصادی کشور را در دستور قرار دهد.

وی در ادامه این گفت‌وگو درخصوص احتمال کناره‌گیری‌اش به نفع لیست شورای ائتلاف، گفت: من به نفع لیست کناره‌گیری نخواهم کرد، در انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدا خواهم ماند و می‌دانم که بخش مهمی از مردم تهران من را به عنوان خدمتگزار خود می‌شناسند، همچنین با کاندیدای مورد تایید جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان نیز خواهم بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند