کدخبر: ۳۲۵۷۲۷ لینک کوتاه

گاف مدیر کمپین انتخاباتی ترامپ با انتشار یک عکس

اقتصادنیوز: مدیر کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ که ظاهرا قصد داشته در توئیتر عکسی از هواپیمای ریاست جمهوری حامل دونالد ترامپ در حین برخاستن از نزدیکی محل برگزاری مسابقات اتوموبیلرانی مشهور "دیتونا ۵۰۰" واقع در ایالت فلوریدا منتشر کند، گاف داده و به اشتباه عکسی متعلق به سال ۲۰۰۴ از هواپیمایی که حامل جورج دبلیو. بوش بوده را منتشر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، روزنامه دیلی میل نوشت، براد پارسکیل، مدیر کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اقدام به حذف این عکس اشتباه که ابتدا مدعی بود مربوط به پرواز هواپیمای ریاست جمهوری حامل ترامپ از روی محل برگزاری مسابقات اتوموبیلرانی ناسکار "دیتونا 500 " است کرد.

61573386

پارسکیل این عکس اشتباه را ابتدا روز یکشنبه بعد از آنکه ترامپ به محل برگزاری این مسابقه مشهور در ایالت فلوریدا وارد شد در توئیتر منتشر کرد اما بعدا مردم به او گوشزد کردند که عکس وی در واقع مربوط به سال 2004 و هواپیمای ریاست جمهوری حامل جورج دبلیو. بوش است.

ترامپ با رفتن به محل این مسابقه بعد از جورج دبلیو بوش تبدیل به دومین رئیس جمهور تاریخ آمریکا شد که در محل برگزاری این مسابقه اتوموبیلرانی مشهور حضور می‌یابد و با هواپیمایش نیز در اقدامی چشمگیر از روی محل برگزاری این مسابقه پرواز کرد.

عکسی که ابتدا پارسکیل منتشر کرد هواپیمای مخصوص ریاست جمهوری آمریکا را در حالی که در پشت استادیوم محل برگزاری مسابقه در حال برخاستن بود منتشر کرد اما بعدا متوجه شد که این عکس متعلق به سال 2004 و مربوط به بازدید جورج دبلیو بوش از محل این مسابقات بوده است.

این توئیت اشتباه پارسکیل تا چند ساعت در دسترس بود و بعدا او آن را پاک کرده و با عکسی واقعی از هواپیمای حامل دونالد ترامپ حین پرواز از نزدیکی محل برگزاری مسابقات جایگزین کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند