کدخبر: ۳۲۸۷۶۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ابتلای فرمانده ارتش آمریکا به کروناویروس؟

ابتلای فرمانده ارتش آمریکا به کروناویروس؟

اقتصادنیوز: عالی‌ترین مقام غیرنظامی ارتش آمریکا اعلام کرد، فرمانده نیروهای ارتش آمریکا در اروپا و چندین تن از کارمندان او احتمالا در کنفرانسی که به تازگی برگزار شد، به کروناویروس مبتلا شده‌اند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، در بیانیه روز دوشنبه راین مک‌کارتی، عضو غیرنظامی ارشد پنتاگون که به دست پایگاه هیل رسیده است، تاکید شد ژنرال کریستوفر کاولی، فرمانده نیروهای ارتش آمریکا در اروپا و چندین کارمند دیگر "احتمالا در کنفرانس اخیر در معرض کووید-۱۹ قرار گرفته‌اند.

در بیانیه مک‌کارتی آمده است: محض احتیاط  و توجه و پیروی از پروتکل‌های توصیه شده، او و دیگران که به طور بالقوه تحت تأثیر قرار گرفته‌اند ، خود را رصد می‌کنند و برای انجام وظایف و مسئولیت‌هایشان دورکاری انجام می‌دهند.

او افزود: مقام‌های بهداشت عمومی ارتش آمریکا در اروپا به سایر کارکنان آمریکایی که در معرض خطر قرار گرفتند، اطلاع داده‌اند. سلامتی و رفاه سربازان، خانواده‌ها، نیروهای مدنی، متحدین و همکاران ما یک اولویت اساسی است. ما همچنان به روزترین اطلاعات را در مورد اقدامات مناسب برای جلوگیری از شیوع احتمالی کووید-۱۹ در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند