پوتین مهمترین هدف روسیه را برملا کرد!

کدخبر: 218401
اقتصاد نیوز: تنها هدف روسیه، بهبود زندگی شهروندان خود است. بهبود روابط روسیه و چین در راس برنامه‌های ما قرار دارد. این روابط موجب امنیت خارجی ما، و ایجاد نوع جدیدی از اقتصاد مبتنی بر نوآوری های مدرن بر پایه اقتصاد دیجیتال، دستاوردهای ژنتیک، راه های جدید مدرن، مدیریت جامعه، دولت و اقتصاد است.

به گزارش اقتصاد نیوز، به نقل ازاسپوتنیک؛ ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در مصاحبه با رادیو بین المللی چین اعلام نمود که هدف روسیه، بهبود زندگی شهروندانش است.

پوتین در ادامه افزود: "این هدف را می توان با روش های مختلف و با ابزارهای مختلف به دست آورد، اما هدف ما تنها یکی است، هدف ما بهبود زندگی شهروندان است".  بر این اساس، بهبود روابط روسیه و چین در راس برنامه‌های ما قرار دارد. این روابط موجب امنیت خارجی ما، و ایجاد نوع جدیدی از اقتصاد مبتنی بر نوآوری های مدرن بر پایه اقتصاد دیجیتال، دستاوردهای ژنتیک، راه های جدید مدرن، مدیریت جامعه، دولت و اقتصاد می باشد".

پیشتر، پوتین اعلام نمود که محدودیت ها و تحریم ها تعجب مسکو را بر نمی انگیزد. او گفت: "تحریم ها ما را تهدید نمی کند و هرگز ما را مجبور نخواهد کرد راه مستقل توسعه را رها کنیم". 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما