کدخبر: ۳۰۰۶۱۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

غم‌انگیزترین حلقه ازدواج دنیا + عکس

اقتصادنیوز؛ حلقه ازدواج زن جوان فقیر که پس از ۸ سال نامزدی توسط نامزدش خریده شده بود را میتوان غم انگیزترین حلقه ازدواج نامید.

به گزارش اقتصادنیوز، در میان اتفاقات بزرگ زندگی هر یک از ما که می تواند تاثیر زیادی بر روی ما بگذارد، ازدواج با فرد مورد علاقه مان است که طبیعتا زندگی جدیدی با او شروع می کنیم و در صورت ممکن حتی با گذشته خود به میزان زیادی فاصله می گیریم. در نهایت این می تواند منجر به ایجاد اولین زندگی مشترکی که تاکنون آنرا تجربه نکرده ایم، شود.

با این حال برای این روز رویایی هر یک از ما حاضر هستیم تا مبلغ زیادی را برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم هزینه کنیم که این روز رویایی به بهترین شیوه ممکن اجرا شود و بتواند یک روز به یاد ماندنی باشد. اما شما برای این روز رویایی چه دیدی دارید؟ علاقمند هستید تا آنرا چگونه برگزار کنید؟ اما یک زوج که از قرار معلوم اهل انگلستان هستند، بعد از 8 سال حاشیه ساز شدند.

از قرار معلوم یک زوج جوان انگلستانی که به مدت 8 سال با هم نامزد بودند که این 3 سال آخر را بیشتر در مورد ازدواج سریعتر بحث داشتند و در نهایت آقای داماد که گویی وضعیت مالی خوبی نداشته، با کمترین هزینه ممکن انگشتر جالب و البته غم انگیزی را برای خانم عروس خریداری کرد که او بسیار شوکه شد.

حلقه ازدواج

اما حلقه ازدواجی که او خریداری کرده بود، با تمام حلقه هایی که تاکنون دیده اید، بسیار متفاوت می باشد و بقدری نازک و سبک است که همسرش تصویر آنرا در صفحه مجازی اش به اشتراک گذاشت و کاربران مختلفی واکنش نشان دادند که یکی از کاربران این گونه گفت که گویا این حلقه برای یک مورچه می باشد!!!! و یکی دیگر از کاربران این حلقه را بسیار شرم آور دانست و این در حالی است که بسیاری از کاربران آنرا غم انگیز ترین حلقه ازدواج خواندند.

 

این مطلب برایم مفید است
29 نفر این پست را پسندیده اند