کدخبر: ۳۰۹۵۶۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

چه کسانی اینستاگرام ما را چک می کنند؟

اقتصادنیوز: شاید این سوال افراد زیادی در اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری باشد. برای مثال در همین پیام رسان تلگرام حدود یکسال قبل پوستر ...

به گزارش اقتصادنیوز، به نقل از سایت طلا؛ شاید این سوال افراد زیادی در اینستاگرام یا هر شبکه اجتماعی دیگری باشد. برای مثال در همین پیام رسان تلگرام حدود یکسال قبل پوستر های تبلیغاتی زیادی مبنی بر اینکه رباتی طراحی شده تا توسط آن بفهمیم چه تعداد و چه اکانت هایی عکس پروفایل ما را چک کرده اند.

 

متاسفانه خیلی ها از این طریق هزینه هایی کردند که در آخر تجربه ناامید کننده ای داشتند. اما در مورد اینستاگرام شاید کمی قضیه فرق داشته باشد اما باز هم راه حل قطعی در مورد اینکه چگونه بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک میکنند و یا آخرین افرادی که صفحه پروفایل ما را دیده اند چه اکانت هایی هستند وجود ندارد.

در این مورد برنامه های زیادی با نام های بازدید یاب اینستاگرام یا سایت های پروفایل چکر اینستاگرام متفاوتی که خارجی هستند وجود داشته که اکثر آن ها پولی هستند و باید بعد از نصب برنامه چه برنامه های بازدید یاب اینستاگرام برای اندرویید و چه برای ios هزینه ای را پرداخت کنید. اما در کل استفاده از چنین برنامه هایی که از شما اطلاعات پیج تان را میخواهد خودداری کنید.

 

استفاده از قابلیت بیزینس پروفایل اینستاگرام

پیش تر در مورد نحوه تغییر پروفایل عادی به بیزینس پروفایل اینستاگرام را برای شما توضیح داده ایم. اما اگر بخواهیم دوباره به قابلیت های مهمی که با تغییر پروفایل معمولی به بیزینس پروفایل برای شما محیا خواهد شد را گوشزد کنیم.

1_ نمایش آمار های مختلف در ارتباط با فالوور ها و مخاطب هایتان در قسمت “” که در این قسمت شما میتوانید بفهمید که فالوور هایتان بیشتر از کدام کشور، شهر، جنسیت آنان و رده سنی و…

 

قابلیت بیزینس پروفایل اینستاگرام

قابلیت بیزینس پروفایل اینستاگرام

 

2_ بعد از اینکه پروفایل خود را به بیزینس پروفایل تغییر دادید. استوری و پست های منتشر شده با آمار هایی همچون تعداد بازدید کنندها و تعداد تکرار شده و یا تعداد افرادی که پست مربوطه شما را مارک کرده اند را میتوانید مشاهده کنید.

3_ دریافت آمار های هفتگی تعداد بازدید کننده های پیج شما و تعداد افزایش و کاهش فالوور های شما داخل پیج خودتان و آمار های دیگری که بررسی آن ها میتواند برای شما چالش برانگیز باشد.

 

اینستاگرام

اینستاگرام

 

با مطالعه این موارد میفهمید که اینستاگراتم فعلا امکان این را برای کاربران فراهم نکرده که فهمیده باشیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک میکنند اما خب با ساتفاده از همین روش میتوان فهمید که تعداد بازدیدکنند های پیج ما در طول روز چقدر افزایش و کاهش داشته است.

برنامه های بازدید یاب اینستاگرام

همانگونه که گفتیم راه حل قطعی وجود ندارد که ما بفهمیم چه اکانت هایی صفحه پروفایل ما را مشاهده کرده اند اما در این بین برنامه هایی وجود دارد که میتوان از آنها برای فهمیدن آن که چه کسانی اینستاگرام ما را چک میکنند استفاده کرده باشیم. یکی از این برنامه های بازدید یاب اینستاگرام برنامه معروف و محبوب Who viewed my Instagram میباشد که قبلا در گوگل پلی نیز دانلود زیادی هم داشته استفاده کرده باشید.

اما در کل توصیه ما برای شما این میباشد که از این برنامه ها استفاده نکنید. چون به غیر از اینکه این برنامه ها دارای تبلیغات میباشند اکثرا با هدف های سود جویانه وارد گوشی ها میشوند. از این رو همانطور که اشاره شد از قابلیت بیزینس پروفایل استفاده کنید که اگر هم چنین قابلیتی در آینده اضافه شد در این قسمت قابل استفاده خواهد بود.

استفاده از سایت های پروفایل چکر اینستاگرام

اما در این بین سایت هایی هم وجود دارد که میتوانید با ورود به این سایت ها بفهمیم چه کسانی اینستاگرام ما را چک میکنند اما باید این مورد را در نظر داشته باشید که اکثر این سایت ها پولی بوده و برای استفاده از خدمات آنها هزینه ای را از شما میگیزند.

اما در کل به هیچ وجهه توصیه نمیکنیم که از این نوع سایت ها استفاده بکنید زیرا اکثر سایت های پروفایل چکر اینستاگرام یا کار نمیکنند یا اگر هم کار کردند هزینه بر هستند. پس اگر دنبال این هستید که چه کسانی اینستاگرام شما را چک میکنند سعی کنید از راه حل هایی که در قسمت بالا گفتیم استفاده کرده باشید.

این مطلب برایم مفید است
1241 نفر این پست را پسندیده اند