کدخبر: ۳۱۷۲۸۳ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
آلودگی هوای شهرهای صنعتی کشور تا روز چهارشنبه افزایش خواهد داشت

آلودگی هوای شهرهای صنعتی کشور تا روز چهارشنبه افزایش خواهد داشت

اقتصاد نیوز: سازمان هواشناسی از افزایش آلاینده های جوی تا چهارشنبه در شهرهای صنعتی و پر جمعیت خبر داد و اعلام کرد:بارش برف و باران در نیمه غربی از ۴ آذر آغاز می شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری و تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی سازمان هواشناسی از امروز تا چهارشنبه در اکثر مناطق کشور جوی پایدار پیش بینی می شود که باعث افزایش آلاینده های جوی و غبار صبحگاهی در شهرهای صنعتی و پر جمعیت کشور خواهد شد.

با توجه به پایداری جو و رطوبت سطح زمین انتظار می رود در استان خوزستان به ویژه مناطق مرکزی و جنوبی از از اوایل امشب تا دوشنبه مه غلیظ پدیده غالب باشد و با شدت کمتر در اوایل صبح در استان بوشهر نیز پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی طی روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه با توجه به شل گیری جریانات جنوبی، افزایش دما در سواحل شمالی کشور و استان اردبیل روی می دهد. طی همین مدت وزش بادهای شدید برای اردبیل پیش بینی می شود.

روز چهارشنبه سامانه بارشی از شمالغرب وارد کشور شده ابتدا شمال و پس از آن غرب را تحت تاثیر قرار می دهد و به تدریج پنج شنبه نیمه غربی کشور را فرا خواهد گرفت و باعث بارش برف و باران و وزش باد در این مناطق می شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند