آموزش ساخت شماره تلفن مجازی رایگان

کدخبر: 318019
اقتصادنیوز: شماره مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟ اگر به دنبال آموزش ساخت شماره مجازی رایگان هستید، تا انتهای مطلب با معرفی چند اپلیکشین شماره تلفن مجازی همراه باشید.

به گزارش اقتصادنیوز، به نفل از سایت طلا؛ شماره مجازی چیست و چه کاربردی دارد؟ اگر به دنبال آموزش ساخت شماره مجازی رایگان هستید، تا انتهای مطلب با معرفی چند اپلیکشین شماره تلفن مجازی همراه باشید.
در این مقاله درباره نحوه ساخت شماره مجازی، تعریف و مزیت های آن صحبت خواهد شد. همچنین برنامه هایی معرفی خواهد شد که با استفاده از آن ها شما می‌توانید به سادگی از مزایای این تکنولوژی بهره ببرید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

  • شماره مجازی چیست؟

  • کاربردهای شماره مجازی برای کسب و کارهای کوچک

  • انواع شماره مجازی

  • آموزش ساخت شماره مجازی با استفاده از اپلیکیشن

  1. اپلیکیشن Nextplus

  2. اپلیکیشن TalkU Free Calls +Free Texting +International Call

  3. اپلیکیشن Free phone calls, free texting SMS on free number

  4. اپلیکیشن Telos Free Phone Number

شماره مجازی چیست؟
شماره تلفن مجازی شماره‌ ای است که به خط تلفن خاصی متکی نیست و می توان آن را به چند تلفن مختلف متصل یا جا به جا کرد. قبلاً به آن ها شماره های دسترسی گفته می‌ شد و در اصل توسط شرکت های بزرگ با مراکز تماس و تیم های بازاریابی استفاده می شد. این شماره ها این قابلیت را داشتند که تماس های ورودی را به چندین شماره به ‌صورت همزمان متصل کنند و شماره های متصل به هر تلفن را تعویض نمایند. همین قابلیت ها بود که به این شرکت ها در مدیریت ارتباط با مشتری، به گونه ای مؤثر و حرفه ای کمک نمود. شماره های مجازی امروزی نیز همانند انواع قدیمی خود به تلفن خاصی اختصاص نمی یابند و این تنها شباهت میان آن هاست. شماره های جدید، وابسته به فضای ابری هستند و همین امر به شما امکان می دهد که تماس ها و پیام هایتان را از تلفن خود دریافت کنید. در اصل این شماره ها برای صاحبان مشاغل کوچک عالی هستند.

 

شماره مجازی چیست ؟

شماره مجازی چیست ؟

 

کاربردهای شماره مجازی برای کسب و کارهای کوچک

در گذشته برای اینکه بتوانید تماس های کاری خود را برقرار کنید، می بایست حتما در دفتر خود حضور داشته یا از تلفن شخصی خود استفاده می کردید و شماره تلفن شخصی خود را به مشتریان می دادید. اکنون می توانید از مزیت های شماره همراه در کنار ویژگی های حرفه‌ای سیستم شماره تلفن مجازی استفاده کنید.

داشتن یک شماره مجازی علاوه بر اینکه امکان برقراری تماس، ارسال و دریافت پیام را ممکن می سازد، شما را قادر می سازد میان زندگی کاری و شخصی تعادل ایجاد کرده و وجهه حرفه‌ای خود را حفظ نمایید.

هر گونه پیام یا تماس از طریق تلفن شما و با استفاده از شماره تلفن مجازیتان، در تلفن مشتری به عنوان خط تجاریتان ظاهر می‌شود. شماره تلفن شخصیتان کاملاً محرمانه خواهد ماند؛ بنابراین وقتی که می خواهید استراحت کنید، تماس های کاری برایتان مزاحمتی ایجاد نخواهند کرد.

انواع شماره مجازی

برای ساخت شماره مجازی باید بدانید که شماره های مجازی براساس نوع کاربردشان انواع مختلفی دارند که هر نوع برای افراد خاصی مناسب است. می‌توانید با انواع شماره‌های مجازی در ادامه آشنا شوید.

تجاری
مثلا شرکتی واقع در چین می‌تواند بدون پرداخت هزینه برای خط ثابت خارجی، شماره تلفنی را در لس آنجلس یا لندن داشته باشد. شماره های مجازی یک کشور واحد، نسبت به شماره هایی که در چند کشور قرار دارند در بین مراکز تماس بسیار محبوب‌تر هستند؛ چرا که می‌توانند در طول 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته خدمت رسانی کنند.

 

آموزش شماره مجازی رایگان

آموزش شماره مجازی رایگان

 


شخصی
سایر کاربرانی که از شماره های مجازی بین‌المللی بسیار استفاده می‌کنند، مهاجران و مسافران هستند؛ چرا که با استفاده از این سرویس، دوستان و خانواده‌شان می‌توانند با آن ها تماس برقرار کنند.

بازاریابی
برخی از شرکت‌ها از شماره‌های مجازی برای جنبشکمپین های مختلف بازاریابی یا کانال‌های مختلف رسانه‌ای استفاده می‌کنند.

مناسب برای خدمات مجازی
ارائه دهندگان خدمات تجاری مجازی مانند آدرس مجازی، گیرنده مجازی و دفتر مجازی، از شماره ای مجازی برای ارتباط سایر خدمات مجازی خود با یکدیگر استفاده می‌کنند. این امر به مشتریان اجازه می دهد تا بتوانند شماره تلفن و آدرسی تقریباً در هر جای دنیا داشته باشند.

آموزش ساخت شماره مجازی با استفاده از اپلیکیشن
در این قسمت چند مورد از اپلیکیشن هایی که می توانند شما را در ساخت شماره مجازی یاری نمایند، برایتان فهرست شده اند.

اپلیکیشن Nextplus

 

اپلیکیشن Nextplus

اپلیکیشن Nextplus

 


ساخت شماره مجازی را با Nextplus امتحان کنید. با این برنامه می توانید به صورت رایگان و با استفاده از وای فای و بدون محدودیت، به هر شماره هر چقدر که می خواهید و با هر کس در هر کجای دنیا در ارتباط باشید. بدون نیاز به هیچ گونه قرارداد یا تعهدی می‌توانید تماس برقرار کرده، پیام بفرستید و دریافت کنید. این برنامه با تمامی دستگاه های اندرویدی (اعم از تلفن و تبلت) سازگار است. Nextplus بجای اینکه کاربران خود را مجبور به پرداخت مبالغی کند، تبلیغاتی را در برنامه‌اش گنجانده است. با نکست پلاس می‌توانید پیام های صوتی، استیکر و فایل‌های Gif بفرستید. می‌توانید آن را روی چندین دستگاه نصب کنید و مطمئن باشید که پیام هایتان همگام سازی خواهند شد. آواتار خود را شخصی سازی کنید، پیام گروهی بفرستید و ببینید که هر لحظه کدام یک از دوستانتان آنلاین یا آفلاین هستند.

اپلیکیشن TalkU Free Calls +Free Texting +International Call

 

TalkU Free Calls +Free Texting +International Call

TalkU Free Calls +Free Texting +International Call

 


با استفاده از این برنامه می‌توانید به‌صورت رایگان با استفاده از وای‌فای یا شبکه‌های 3G/4G ارتباط برقرار کنید، پیام فرستاده و دریافت نمایید. بدون نیاز به سیمکارت، شماره‌ای رایگان بگیرید و تماس های باکیفیتی را تجربه نمایید. می‌توانید با هر شماره‌ای در حدود 200 کشور به‌صورت رایگان تماس بگیرید؛ بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه رومینگ داشته باشید. حتی می توانید در صورت تماس با خانواده یا دوستانتان شماره خود را با آ‌ن ها به اشتراک بگذارید. تاک یو به شما امکان استفاده از صندوق صوتی٬ مسدود کردن شماره های مزاحم، ضبط مکالمات و تماس های گروهی با ظرفیت حداکثر 8 نفر را نیز می‌دهد.

اپلیکیشن Free phone calls, free texting SMS on free number
 

 

 Free phone calls, free texting SMS on free number

Free phone calls, free texting SMS on free number

 


با Dingtone می‌توانید با شماره رایگان بدون نیاز به خرید سیمکارت جدید، بدون هزینه و محدودیت با شماره همراه یا ثابت حتی با آنتن‌دهی ضعیف، با هر کجای دنیا که می‌خواهید تماس‌های باکیفیت برقرار کرده و پیام بفرستید و دریافت کنید.

با استفاده از وای‌فای و شبکه‌های 3G/4G می‌توانید از این برنامه برای کنفرانس‌های تلفنی و گروهی با ظرفیت حداکثر 8 نفر استفاده کنید و به بیش از 100 نفر پیام گروهی بفرستید. برای استفاده از این برنامه نیازی به هیچ‌گونه قرارداد یا تعهدی ندارید و لزوما نیازی به نصب برنامه توسط فرد مقابل نیست. Dingtone از Caller ID استفاده می‌کند؛ پس دوستانتان نیز می‌توانند شماره شما را شناسایی کنند. این برنامه به شما امکان استفاده از صندوق صوتی، مسدود کردن شماره‌های مزاحم و ضبط مکالمات را می‌دهد.‌

اپلیکیشن Telos Free Phone Number & Unlimited Calls and Text

 

 Telos Free Phone Number & Unlimited Calls and Text

Telos Free Phone Number & Unlimited Calls and Text

 


با ساخت شماره مجازی با Telos از خدمات تماس و پیام نامحدود بهره‌مند شوید. شماره ای مجازی از ایالات متحده انتخاب کنید، در هزینه تماس‌های بین‌المللی خود صرفه جویی کنید و برای تبلت یا تلفن خود شماره دوم، سوم و حتی چهارم داشته باشید. استفاده از Telos نیز همانند چند برنامه دیگری که معرفی کردیم، نیازی به هیچ گونه تعهد، قرارداد یا سیمکارتی ندارد. می توانید شماره‌ها را از AT&T و Verison و با هر پیش شماره‌ای که دوست دارید انتخاب کنید. از طریق وای‌فای یا شبکه تلفن همراه در هر کشوری که هستید از خدمات پیام رسانی و تماس این اپلیکیشن استفاده کنید.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما