کدخبر: ۳۱۹۷۲۷ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
ورود سامانه بارشی جدید به کشور

ورود سامانه بارشی جدید به کشور

اقتصاد نیوز: سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش برف و باران طی امروز و فردا در برخی استان‌ها از ورود سامانه بارشی جدید به کشور در بعد از ظهر چهارشنبه خبر داد.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، بررسی نقشه‌های سازمان هواشناسی حاکی از آن است که طی 24 ساعت آینده در سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و در استان‌های کردستان کرمانشاه و جنوب آذربایجان غربی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

فردا تا ظهر چهارشنبه جوی آرام در اکثر مناطق کشور حاکم است و از بعدازظهر چهارشنبه سامانه بارشی از غرب وارد کشور شده و در استان‌های واقع در شمالغرب، غرب و برخی مناطق جنوب غرب، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های البرز مرکزی باعث بارش برف و باران و وزش باد شدید موقتی و در مناطق جنوبی سبب بارش باران گاهی همراه با رعد و برق خواهد شد.

روز پنجشنبه در اکثر مناطق کشور به جز مرکز و جنوب غرب بارش ادامه خواهد داشت. روز جمعه بارش در جنوب و جنوب شرق کشور تشدید خواهد شد. در این روز در سواحل دریای خزر، شمالغرب و بخش هایی از استان‌های کرمانشاه و کردستان بارش پراکنده باران و برف روی خواهد داد.

به گزارش تسنیم، امروز، فردا و روز چهارشنبه برای تهران آسمان آفتابی و روز پنجشنبه ابری با احتمال بارش 70 درصدی پیش بینی شده است. جمعه و شنبه هفته آینده آسمان پایتخت آفتابی تا قسمتی ابری پیش بینی شده که سرعت وزش باد  در این دور روز 7 تا 19 کیلومتر بر ساعت در جهت شمال-شمال شرقی و شمال غربی خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند