محدودیت تردد بین مازندران و گیلان

کدخبر: 328161
اقتصادنیوز: رئیس پلیس راه درباره محدودیت تردد بین استان‌های مازندران و گیلان گفت: بر اساس تدابیر کمیسیون قرارگاه مبارزه با کرونا و شورای تأمین، این تصمیم گرفته شده و پلیس فقط مجری است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس، سردار سید تیمور حسینی، رئیس پلیس راه راهور ناجا درباره انتشار فیلم‌هایی در فضای مجازی مبنی بر انسداد راه‌های مازندران و گیلان اظهار داشت: محورهای ورودی در استان مازندران در کنترل بوده و تست تب از افراد گرفته می‌شود؛ اگر افرادی مشکوک باشند بلافاصله قرنطینه خواهند شد.

رئیس پلیس راه تصریح کرد: دیشب مسیر گیلان به مازندران بسته شد و این به واسطه تصمیماتی بود که در کمیسیون قرارگاه مبارزه با کرونا و شورای تأمین گرفته شد؛ تصمیم‌گیری در این خصوص ارتباطی به پلیس ندارد؛ پلیس بنا بر مأموریت ذاتی خود در هر جایی که از آن کمک بخواهند وارد می‌شود.

وی با بیان این مطلب که قرار است در جلسات استانی درباره محدودیت تردد از سمت اردبیل و قزوین به گیلان تصمیم گیری شود در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص آخرین وضعیت تردد در مرزهای مازندران و گیلان، اظهار داشت: مرز بین مازندران و گیلان در حال حاضر بسته است و تردد بین این دو استان انجام نمی‌شود مگر افراد بومی.

 

تیتر یک
  • دامنه مجاز در بازار ارز

    اقتصاد نیوز: برخی می گویند قیمت ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان در بازار دلار عدد سرنوشت سازی است چرا؟

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید