سرمای زیر صفر درجه در 17 استان

کدخبر: 379939
اقتصادنیوز : از فردا 29 آذر در اغلب مناطق کشور به غیر از استان های واقع در شمال غرب و سیستان و بلوچستان شاهد بارش خواهیم بود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس؛ معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده آسمان در اغلب مناطق کشور آفتابی خواهد بود، گفت: فردا ۲۹ آذر در اغلب مناطق کشور غیر از استان‌های واقع در شمال غرب و سیستان و بلوچستان بارش داریم.

  محمد اصغری در تشریح آخرین وضعیت جوی کشور بیان کرد: امروز بارش برف و باران در شمال شرق، شمال غرب و غرب کشور، سواحل خزر، دامنه‌های جنوبی البرز، نواحی مرکزی کشور همچنین دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی را شاهدیم. وی ادامه داد: امروز در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف و در مناطق جنوبی رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ داریم. معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: امروز شدت بارش‌ها در استان‌های گیلان و اردبیل و شمال شرق خوزستان است. اصغری گفت: روز آینده ۲۹ آذر غیر از استان‌های واقع در شمال غرب و استان سیستان و بلوچستان در اغلب مناطق کشور بارش داریم. وی افزود: روز یک شنبه ۳۰ آذر در برخی مناطق استان گیلان بارش باران در برخی مناطق استان‌های هرمزگان و کرمان بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت با احتمال تگرگ پیش‌بینی می‌شود؛ همچنین در ارتفاعات کرمان، خراسان‌جنوبی، یزد و جنوب خراسان رضوی بارش پراکنده خواهیم داشت. معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده آسمان در اغلب مناطق کشور آفتابی خواهد بود. اصغری بیان کرد: چهارشنبه هفته آینده مجددا از سمت غرب و شمال غرب سامانه بارشی کشور را تحت تاثیر قرار می دهد. معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: امروز غرب خلیج فارس مواج است و از فردا تا سه‌شنبه خلیج فارس مواج خواهد بود. وی اضافه کرد: امروز و روز یک شنبه ۳۰ آذر مرکز و غرب دریای خزر مواج خواهد بود. اصغری در تشریح وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران روز آینده نیمه ابری در برخی ساعات ابری همراه با بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، بیشینه و کمینه دما فردا در تهران هشت و یک درجه خواهد بود. وی اضافه کرد: روز آینده شهرکرد با کمینه دمای ۹ درجه زیر صفر سردترین مرکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۴ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود. معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی اظهار داشت: روز آینده در ۱۷ استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود.

تیتر یک
  • نیم‌قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۷ اسفند

    اقتصادنیوز : مهم‌ترین سرتیترهای صفحه‌های اقتصادی مطبوعات ۱۷اسفند در ابتدای هر دهه در نیم قرن گذشته از این قرار بوده است…

از دست ندهید
بلیط هواپیما