جزئیات حمله اراذل و اوباش به خانه‌ای در جردن

کدخبر: ۵۸۹۲۹۱
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درپی انتشار ویدیویی از حمله اراذل و اوباش به خانه‌ای در محله جردن،توضیحاتی را در این خصوص ارائه کرد.
جزئیات حمله اراذل و اوباش به خانه‌ای در جردن

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا،  سرهنگ بابک نمک‌شناس درباره انتشار ویدیویی از حمله اراذل و اوباش به یک ساختمان در محله جردن تهران اظهارکرد: فیلمی در فضای مجازی منتشر شده بود که چند نفر از اراذل و اوباش در یک ساختمان در محدوده جردن به دو نفر حمله کرده و آنها را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند. در همین راستا نیز بلافاصله رسیدگی به این موضوع در دستورکار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه زمان وقوع این اقدام مجرمانه چهارم اردیبهشت ماه سال 1402 بود، گفت: سریعا عوامل کلانتری 103 گاندی تحقیقات میدانی را آغاز کرده و متوجه شدند که این درگیری به دلیل اختلاف مالی بین دو نفر به وجود آمده است، در این درگیری طرفین از چاقو استفاده کرده و می‌خواستند با مشارکت شماری از اراذل و اوباش به اهداف خود برسند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: با تحقیقات انجام شده در این خصوص، پرونده‌ای در کلانتری 103گاندی تشکیل شده و برای رسیدگی تخصصی در اختیار ماموران پلیس اطلاعات فرماندهی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفته است.

نمک‌شناس با بیان اینکه پلیس برابر وظیفه ذاتی خود با هرگونه هنجارشکنی و سلب آسایش مردم در جامعه برخورد می‌کند، گفت: این افراد شناسایی شده و دستگیری آنها در دستورکار ماموران سازمان اطلاعات پلیس تهران قرار گرفته است.

وی در پایان تاکید کرد: اختلافات مالی و حل و فصل آن نباید توجیهی برای عربده‌کشی و قلدری در جامعه باشد و افراد باید از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیری‌های برای احقاق حقوق خود را انجام دهند. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید