اگر احساس می کنید کسب و کار شما چابکی لازم را ندارد، از این نرم افزار بصورت رایگان استفاده کنید

کدخبر: 348507

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اگر کسب و کار شما، چابکی لازم را ندارد و احساس می کنید از خط سیر دستیابی به اهداف خود فاصله گرفته اید، تا پایان مطلب همراه باشید تا نرم افزاری را به شما معرفی کنیم که تمام وظایف مدیریت شما را انجام خواهد داد.

 این نرم افزارها توانایی خدمت رسانی های مختلفی دارند که بخشی از آنها به این صورت است:

 •  مدیریت وظائف، یادآوری ها و پیگیری ها

 •  مدیریت کمپین های تبلیغاتی با امکان ارسال انبوه پیامک، ایمیل و فکس

 •   ارتباط با مرکز تماس اعم از سانترال، شهری و ویپ با امکان اتصال همیشگی به تلفنهای شرکت از دستگاه های مختلف و شنود و نجوا برای کارشناسان

 •   بهره مندی از موتور منحصربفرد و هوشمند BPMS برای مدیریت و طراحی چرخه های کاری

 •  گزارش ساز پیشرفته جهت گزارش دهی از تمام فرآیندهای سازمان و عملکرد تمام تیم ها و پرسنل

 •  اتوماسیون اداری جامع برای افزایش سرعت و دقت در فرآیندها

 •  مدیریت دریافتی ها، پرداختی ها، خرید و فروش با امکان ایجاد درگاه امن برای پرداخت الکترونیکی در لحظه

 •   بهره مندی از فروشگاه آنلاین و باشگاه مشتریان

 •  مدیریت انبار ها و محصولات، ارائه اتوماتیک رسیدها، اسناد و فرمها

 •  مدیریت قراردادهای مشتریان و امکان ارسال تیکت برای مشتریان جهت پشتیبانی

 •   مدیریت ارتباط با مشتریان با امکان تخصیص هویت های مختلف شامل سرنخ، مشتری، فرصت

 •  مدیریت فرصت های فروش و یادآوری آنها

 •  ثبت اطلاعات مخاطبان در بانک اطلاعاتی و جستجو میان آنها با فیلترهای مختلف؛ همچنین استفاده از بانک اطلاعاتی پیش فرض پیام گستر شامل بانک های پزشکان، مدیران عامل شرکتها، شماره های تماس به تفکیک منطقه

 •  امنیت بالا و پشتیبانی قدرتمند

CRM پیام گستر

چرا نرم افزار CRM پیام گستر؟

برای مدیریت کارآمد تر و بهینه سازی منابع و فرآیندهای هر سازمان، شیوه های مختلفی وجود دارد. ولی مطمئنا هیچکدام به اندازه نرم‌افزارهای CRM به طور جامع و ساده، این امر را محقق نمی سازد. به همین دلیل امروزه اکثر مدیران به خرید نرم افزار سی آر ام روی آورده اند تا ساده تر از گذشته به اهداف سازمانی خود دست یابند. (پیشنهاد میکنم  برای مطالعه بیشتر  مقاله نرم افزار چیست را مشاهده کنید: 
https://www.payamgostar.com/fa/crm/what-is-crm-software )

نرم افزارهای CRM ابزارهایی هستند که مدتی است به انتخاب اول شرکت ها برای افزایش بهره وری و سازماندهی فرآیندهای سازمانها تبدیل شده اند. پیام گستر به عنوان پرچمدار صنعت نرم افزارهای مدیریتی و ارائه کننده بهترین سی آر ام  در ایران، با کسب گواهی دانش بنیان مدتی است که با ارائه نرم افزار CRM بومی و متناسب با نیازهای کسب و کارهای داخلی، به حمایت و کمک سازمانها شتافته است و جامع ترین و کامل ترین نرم افزار مدیریتی را روانه بازار کرده است. این نرم افزار سی آر ام، تحت وب  بوده و امکان استفاده از آن در هر زمان از شبانه روز و در هر مکان تنها با استفاده از یک گوشی هوشمند و اینترنت وجود دارد.

با استفاده از سیستم سی آر ام پیام گستر، نه تنها به تمام ماژول های مدیریتی سازمانی دسترسی خواهید داشت بلکه می توانید گزارش های متنوع و متعدد از تیم های مختلف داشته باشید.

در این نرم افزار امکان گزارش گیری در هر بازه ی زمانی دلخواه برای فرایندها و یا عملکردها وجود دارد. تمام فرایندهای شرکت شامل فروش، درخواست ها، تولید و هر بخش دیگر یا عملکرد کلیه گروه ها و افراد شرکت به تفکیک هر وظیفه و هر شخص قابل گزارش گیری است؛ علاوه بر آن به دلیل بهره گیری از دستورات SQL در بستر متن-باز، امکان دخیل کردن اطلاعات پایگاه های داده دیگر در این گزارش ها وجود دارد.

پیام گستر1

استفاده رایگان از CRM

پیام گستر به عنوان ارائه کننده ی جامع ترین نرم افزار بومی مدیریت ارتباط با مشتریان Customer Relationship Management (CRM) با کادری متشکل از متخصصین و مهندسین داخلی، با دریافت گواهی دانش بنیان از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری موفق شده است کاملترین نرم افزار مدیریتی مطابق با مدل فعالیت کسب و کارهای ایرانی را در 3 سطح مختلف به صورت ماژولار و تحت وب به شرکت ها ارائه کند تا شانه به شانه آنها در تحقق اهداف سازمانی و رشد کسب و کارهای داخلی، رسالت خود را به انجام برساند.

به همین منظور برای استفاده کامل 30 روزه از امکانات این نرم افزار بصورت رایگان و ارزیابی آن با کسب و کار خود، از طریق لینک دریافت نرم افزار اقدام نمایید.

https://www.payamgostar.com/fa/trial

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما