کدخبر: ۳۵۶۲۶۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

مرجع قیمت لوازم خانگی کجاست؟

در بازار پر نوسان لوازم خانگی، فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی نفیس ۲۴ به عنوان مرجع قیمت لوازم خانگی، با قدمت ۴۰ ساله، بهترین قیمت لوازم خانگی را ارائه می‌نماید.

 لوازم خانگی از گروه کالاهایی است که همزمان با نوسانات قیمت دلار و شرایط واردات به کشور دستخوش تغییرات قیمتی زیادی شد و قطعاً مصرف کنندگان برای پیدا کردن بهترین قیمت در چنین مواقعی با چالشهایی روبرو می شوند.

دغدغه پیدا کردن قیمت منصفانه در کنار اصل بودن کالا و تقلبی نبودن، برای مصرف کننده ای که می خواهد یک جاروبرقی، یخچال، تلویزیون یا حتی یک ریش تراش خرید کند، مشکلات زیادی را ایجاد می کند، واقعاً مرجع قیمت لوازم خانگی کجاست؟

واقعیت این است که شما نمی توانید یک مرکز را اعلام کنید که کارش اعلام روزانه و دقیق قیمت لوازم خانگی باشد ! اما قدیمی های بازار لوازم خانگی و خوشنام های بازار، این روزها تبدیل به مرجع قیمت لوازم خانگی شده اند. فروشگاه هایی که عضو اتحادیه هستند و تنها کالاهای دارای شناسه را به فروش می رسانند، تنها محصولات اصل و قانونی را می فروشند که هم اصالت کالا را تضمین می دهد و هم بر اساس سیاستهای فروش شرکت مادر، قیمت را منصفانه تعیین می کنند.

فروشگاه هایی که این شرایط یعنی عضویت در اتحادیه و فروش کالاهای دارای شناسه را دارند، کم نیستند اما دسترسی به آنها مستلزم تحمل ترافیک و خطر ابتلا به کرونا و صرف زمان زیاد است، و متاسفانه عمده آنها سایت مناسب و بروز که بتوان هر لحظه قیمت را دریافت کرد، ندارند. ما با بررسی فروشگاه های اینترنتی لوازم خانگی، تعداد معدودی سایت را یافتیم که می تواند به عنوان مرجع قیمت لوازم خانگی معرفی شوند.

نفیس 24 ؛ مرجع قیمت لوازم خانگی

فروشگاه نفیس، از قدیمی های بازار لوازم خانگی است که سایت nafis24.com را به منظور دسترسی همیشگی و آنلاین به قیمتها و شرایط فروش کالاها فراهم آورده است. بروز بودن قیمت ها و مشخص بودن اصالت کالا از طریق شناسه کالا از مهمترین ویژگیهای این سایت است، که باعث می شود از آن به عنوان مرجع قیمت لوازم خانگی یاد کنیم.

علاوه بر بروز بودن قیمت ها، نکته قابل توجه برای ما این بود که در عمده مواقع، قیمتی که ارائه می کند از فروشگاه های اینترنتی معروفتر بسیار ارزان تر است و در ارسال هم سریعتر عمل می کند.

در گفتگو با مدیران نفیس 24 مشخص شد که ارسال در تهران رایگان بوده و برای کلیه کشور نیز ارسال دارند که ارسال تا باربری را نیز نفیس 24 به صورت رایگان انجام می دهد. در خریدی که داشتیم (به تهران) در همان روز سفارش را تحویل گرفتیم و برای خریدهای خارج از تهران، تضمین ارسال 72 ساعته را داده اند. همچنین برای اطلاع از قیمت ها پاسخگویی تلفنی از طریق 02174904 نیز فراهم است.

این مطلب برایم مفید است
26 نفر این پست را پسندیده اند