گزارش حقوق و دستمزد مشاغل ویژه سال 99 منتشر شد

کدخبر: 357390

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

ایران سلری از انتشار "گزارش حقوق و دستمزد بازار کار" بر اساس دریافتی افراد در سال 99 خبر داد. ایران سلری محصولی از ایران تلنت در حوزه حقوق و دستمزد است که هرساله بر اساس آمار و اطلاعات دریافتی حاصل از مشارکت افراد، اقدام به انتشار اطلاعات حقوق و دستمزد در بازار کار می­نماید.

مشاهده گزارش حقوق سال 99

حداقل میزان حقوق و دستمزد هر ساله توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام می‌شود. افراد تازه کار و کارمندان دولت عموماً بر اساس نرخ مصوب شورای عالی کار حقوق دریافت می‌کنند. با این حال میزان حقوق و دستمزد در بخش خصوصی از جمله مسائلی است که در آن شفافیت چندانی وجود ندارد.

برخی از کارفرمایان به دلیل پرداخت مالیات، حق بیمه کمتر، عدم ایجاد نارضایتی بین کارکنان و … تمایل چندانی به ارائه اطلاعات در این زمینه ندارند. این کمبود اطلاعات و داده در حوزه حقوق و دستمزد، در زمان استخدام و یا جا‎‌به‌جایی کارکنان مشکل‌ساز بوده و کارفرما و کارجو با این سوال روبرو هستند که افراد با توانایی و تجربه مشابه، در سازمانی مشابه چقدر حقوق می‌گیرند؟

اکنون با گذشت حدود 5 ماه از سال 99 و بر اساس اطلاعات دریافتی از 208000 نفر از شاغلان و فعالان بازار کار، گزارش ایران سلری در 41 گروه شغلی مختلف از جمله بازاریابی، فروش، مهندسی و ... در 31 استان کشور منتشر شده است. حجم زیاد مشارکت کنندگان در این گزارش آن را به معتبرترین مرجع حقوق و دستمزد در بازار کار ایران تبدیل نموده است.

برای مشاهده گزارش کلیک کنید

 شما نیز با تکمیل اطلاعات خود ما را در هرچه بهتر و دقیق­تر شدن این گزارش همراهی نمایید. لازم به ذکر است که کلیه اطلاعات دریافتی بدون ذکر نام و به صورت کلی منتشر شده و حقوق استفاده از آن محفوظ است.

مزایای استفاده از این گزارش برای کارجویان:

  • برنامه ریزی شغلی دقیق تر

  • آگاهی بیشتر از وضعیت بازار در مذاکره حقوق و دستمزد

  • مقایسه حقوق خود با افراد شاغل مشابه

درباره ایران سلری:

شرکت ایران سلری از سال 1392 با هدف ایجاد مرجعی جامع و شفاف از میانگین حقوق گروه‌های شغلی مختلف، گزارش‌هایی را تحت عنوان «گزارش حقوق و دستمزد» منتشر کرد. هدف اصلی از انتشار این گزارش‌ها، ایجاد شفافیت در مورد نرخ دستمزدها در بازار، کمک به کارجویان برای برنامه ­ریزی شغلی، آگاهی از وضعیت بازارکار و موفقیت در مذاکرات حقوق و دستمزد است.

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در ۲۹ فروردین۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ با وجود اینکه حجم معاملات اوراق بدهی روندی کاهشی داشت، اما در بالای مرز ۲۰۰ میلیارد…

از دست ندهید
بلیط هواپیما