تعمیرات و خدمات پس از فروش سامسونگ – تعمیرگاه سامسونگ – سرویس برتر

کدخبر: 384747
خدمات پس از فروش سامسونگ شامل تمامی لوازم خانگی سامسونگ، تهویه مطبوع، ماشین های شستشوی، صوتی تصویری، لوازم نظافتی و پخت پز میباشد، یکی از دلایل محبوبیت برند سامسونگ پشتیبانی و تعمیرات گسترده در سراسر دنیا میباشد.
تعمیرات و خدمات پس از فروش سامسونگ – تعمیرگاه سامسونگ – سرویس برتر

امروزه در سراسر ایران نمایندگی های سامسونگ مشغول ارائه خدمات و سرویس دهی این برند به مشترکان خود میباشند، ما در این صفحه قصد داریم به خدمات پس از فروش 4 وسیله مهم  و در آشپزخانه اشاره کنیم و نمایندگی های آنرا به شما معرفی کنیم، با ما همراه شوید. 

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

یخچال فریزر های سامسونگ در 6 مدل کلی در ایران موجود میباشد به ترتیب از پرفروش بصورت زیر میباشد

1. یخچال فریزر 

2. ساید بای ساید 

3. یخچال

4. یخچال فریزر دوقلو 

5. فریزر 

6. یخچال هتلی 

هر کدام از این 6 مورد دارای تنوع و مدل های مختلف و متنوعی میباشد، روزانه بیش از 400 درخواست سرویس و خدمات پس از فروش یخچال های سامسونگ در سراسر ایران ثبت میشود.

مشکلات در دستگاه های خنک کننده بسیار طبیعی است و بین 5 تا 10 سال حداقل یکبار برای دستگاه شما پیش خواهد آمد، این مشکلات میتواند در اثر خرابی یک قطعه بسیار کوچک و در ظاهر کم اهمیت بوجود آید. 

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت سرویس برتر مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ 

ماشین های لباسشویی در ابعاد و ظرفیت های مختلف در دو مدل سطلی و معمولی میباشند، هر کدام از این دو مدل دارای ظرفیت های خاصی برای مصارف مختلف طراحی شده اند.

1. ماشین لباسشویی های 5 تا 7 کیلویی: مناسب برای 2 تا 4 نفر 

2. ماشین لباسشویی های 8 تا 12 کیلویی: مناسب برای 4 تا 8 نفر 

3. ماشین لباسشویی های سطلی:  مناسب برای شستشوی لباس های سنگین، پرده و پتو

4. ماشین لباسشویی های اینورتر: بکارگیری از فن آوریپیشرفته اینورتر برای کاهش مصرف انرژی 

5. ماشین لباسشویی های دایرکت درایو یا بدونه تسمه: نسل جدید لباسشویی های بی صدای سامسونگ 

هرکدام از این لباسشویی های نیاز به سرویس های دوره ای و تعمیرات دارند، مراکز خدمات پس از فروش سامسونگ در سراسر ایران آماده پاسخگویی به تعمیرات و سرویس دهی به دستگاه شما میباشند. 

نمایندگی خدمات پس از فروش مایکروویو های سامسونگ 

ماکروفر های سامسونگ در مدل های : 

1. ماکروفر 

2. مایکروویو 

3. سولاردام ( سامی ) 

میباشند، هرکدام از این دستگاه ها برای مصارف مختلف با توجه به نیاز مصرف کننده طراحی و تولید شده اند , بعنوان مثال برای استفاده های اداری مایکرویو دستگاه مناسبی است چون در این مکان ها برای گرم کردن غذا از این دستگاه استفاده میشود و برنامه های مختلفی مورد نیاز نمیباشد. 

در مقابل آن مایکروفر و سولاردام ها قرار دارند که دارای برنامه های طبخ مختلف و متنوعی هستند، از این دستگاه ها حتی میتوان بجای فر استفاده کرد و در فضای آشپزخانه صرفجویی کرد. 

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین ظرفشویی های سامسونگ نقش بسیار مهمی در آشپزخانه ایفا میکنند، حساسیت این دستگاه ها کمی بالا است و برای استفاده از آن حتما باید دفترچه راهنما را مطالعه کرد. اگر ماشین ظرفشویی معیوب باشد شما برای تعمیر باید با مراکز خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگیرید.

استفاده از قرص های ظرفشویی مناسب، جلا دهنده و نمک ظرفشویی میتواند راندمان دستگاه شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند و از خرابی و استهلاک آن جلوگیری کند.  این مقاله توسط سرویس برتر تهیه و منتشر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت رسمی سرویس برتر به نشانی اینترنتی : https://service-bartar.org/ مراجعه کنید. 

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

تیتر یک
  • مقایسه وضعیت اشتغال در بهار ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱

    نرخ بیکاری در جمعیت ۱۸ تا ۳۵ سال در بهار امسال ۱۶.۶ درصد برآورد شده که نسبت به بهار سال گذشته یک درصد افزایش یافته…

از دست ندهید
فلای تودی