آشنایی با خدمات سئو ویکی دمی

کدخبر: ۳۸۴۸۴۱
یادگیری گوگل آنالیتیکس به شما در اجرای کمپین های تبلیغاتی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و آنالیز کاربران یک سایت کمک می کند.
 آشنایی با خدمات سئو ویکی دمی

آکادمی ویکی دمی به عنوان مرجع آموزش های آنلاین فعالیت خود را از سال 1397 آغاز کرد. آکادمی ویکی دمی توانسته در تمام این مدت، دوره های تخصصی مختلفی در زمینه آموزش سئو، آموزش وردپرس و آموزش جامع دیجیتال مارکتینگ برگزار کند.

همچنین برگزاری دوره های رایگان توسط متخصصین هر حوزه یکی از اهداف آکادمی ویکی دمی بوده  تا بسیاری از افراد بتوانند به منابع تخصصی در یادگیری آموزش سئو دست پیدا کنند. از جمله این دوره میتوان به دوره آنلاین آموزش گوگل آنالیتیکس در ویکی دمی اشاره کرد. یادگیری گوگل آنالیتیکس به شما در اجرای کمپین های تبلیغاتی در حوزه دیجیتال مارکتینگ و آنالیز کاربران یک سایت کمک می کند.

آکادمی آموزش مهارت های آنلاین ویکی دمی علاوه بر برگزاری آموزش های تخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ، در ارائه خدمات مشاوره سئو و آنالیز سئو سایت نیز به عنوان یکی از حرفه ای ترین شرکت ها درحال فعالیت است. با توجه به اینکه دریافت مشاوره سئو یکی از اولین مراحل برای اقدام به بهینه سازی سایت است، در نتیجه کارفرما باید در انتخاب فرد سئو کار یا شرکت ارائه دهنده مشاوره سئو دقت لازم را داشت باشد.

همچنین ارائه آنالیز سئو سایت یکی دیگر از خدمات پر طرفدار شرکت های سئوکار است که باید به صورت حرفه ای توسط فرد با تجربه و متخصص سئو صورت گیرد. درخواست گزارش سئو سایت یا همان آنالیز سایت در تعیین وضعیت و جایگاه فعلی سایت شما به عنوان یکی از اصلی ترین اقدامات برای دریافت پروژه سئو از مشتری و ارائه برنامه استراتژیک سئو سایت به شمار می آید. ما در ادامه مطلب قصد داریم به توضیح کامل هر یک از خدمات سئو ویکی دمی بپردازیم و شما را بیشتر به چگونگی و سفارش این خدمات آشنا کنیم. پس همراه ما باشید.

مشاوره سئو ویکی دمی

درخواست مشاوره سئو در ویکی دمی چگونه است؟

شاید بهتر باشد در ابتدا یک معرفی ساده از مشاوره سئو به شما ارئه دهیم. مشاوره سئو به کسی گفته می شود  که در حوزه موتورهای جستجو تخصص دارد و به ازای پولی که شما پرداخت می کنید به شما در روند بهبود رتبه سایت، ایجاد ترافیک و سودآوری بیشتر کمک خواهد کرد. فرد مشاوره دهنده سئو باید به صورت کلی در زمینه سئو داخلی و سئو خارجی سایت، دانش و تجربه کافی را داشته باشد.

 با توجه به گسترش کسب و کارهای اینترنتی و رقابتی که بین بیزینس ها و کسب و کارها به وجود آمده است، نیاز به مشاوره سئو که بتواند روند بهینه سازی سایت شما را متناسب با بازار هدف پیش ببرد، بیشتر از قبل حس می شود. بسیاری از کارفرما ها بدون داشتن اطلاعات کافی و نداشتن استراتژیک مناسب تصمیم به بهینه سازی سایت خود می کنند اما به نتیجه مطلوب خود دست پیدا نمی کنند. اما چرا ؟؟

ما در مشاوره سئو ویکی دمی با کمک آنالیز تخصصی سایت سعی میکنیم مشکلات و ایراداتی که به جان سایت شما افتاده را برطرف کنیم و سپس برای افزایش رتبه سایت و بهبود جایگاه آن در موتورهای جستجو در بین رقبا یک برنامه جامع آماده کنیم.

خدمات مشاوره سئو سایت ویکی دمی به صورت رایگان و هم همراه با هزینه امکان پذیر است. شما میتوانید برای دریافت مشاوره سئو رایگان اطاعات و درخواست خود را برای ما از طریق فرم تماس ارسال کنید تا همکاران ما شما را به بهترین نحوه و ارسال ایمیل راهنمایی کنند.

 در مشاوره تخصصی سئو که همراه با هزینه است سعی میکنیم ابعاد مختلف کسب و کار شما را بررسی کنیم و با مطرح کردن سوالات تخصصی یک برنامه جامع برای پیشبرد اهداف بیزینس شما آماده کنیم. در چنین جلساتی قصد داریم به چنین سوالاتی پاسخ دهیم:

 • برای سئو وب سایتم از کجا باید شروع کنم و چه کارهایی باید انجام دهم؟

 • چگونه ورودی سایتم را افزایش دهم؟

 • خدمات سئو ویکی دمی چگونه است؟

 • چگونه سرعت سایتم را افزایش دهم؟

 • چگونه به رتبه یک گوگل برسم؟

 • رقبای من چگونه سایتشان را سئو می کنند؟

 • چگونه از رقبایم در گوگل جلو بزنم؟

 • چه عواملی باعث افت رتبه سایت من در گوگل می شود؟

همچنین مشاوره حرفه ای سئو سایت توسط شرکت ویکی دمی در همه بخش های سئو به صورت حرفه ای عمل می کند. علاوه بر آن، شما میتوانید هر کدام از این بخش های سئو را به صورت مجزا از ما بخواهید. عمده بخش هایی که در یک مشاوره سئو حرفه ای باید در نظر داشت شامل مشاوره سئو داخلی، مشاوره سئو خارجی و سئو تکنیکال است. همچنین آنالیز رقبا سئو سایت و تحقیق کلمات دو بخش جدا ناپذیری از مراحل مشاوره سئو سایت ویکی دمی است. میزان هزینه ای که برای درخواست مشاوره seo ویکی دمی پرداخت میشود ساعتی 200 هزار تومان در نظر گرفته شده است. 

آنالیز سئو سایت ویکی دمی

درخواست آنالیز سئو سایت در ویکی دمی چگونه است؟

یکی از عمده خدمات مشاوره سئو ما در ویکی دمی شامل آنالیز سایت شماست. شاید بپرسید چه زمانی ممکن است یک سایت به آنالیز نیاز داشته باشد؟ در اینجا باید بگوییم زمانی که شما تا به حال هیچگونه سئو و اقدامات بهینه سازی بر روی سایت خود انجام نداده باشید، نیاز دارید که در ابتدا سات خود را به طور کامل بررسی کنید. اولین قدم برای مشاوره سئو سایت نتیجه بخش این است که فرد سئوکار یا شرکت خدمات سئو ، سایت شمار در تمام بخش های مختلف (در مطلب قبلی ذکر کردیم) آنالیز کند و یک گزارش کاملی از وضعیت فعلی سایت ( نقاط ضعف و قوت) را به شما ارائه می دهد.

همچنین در برخی از موارد که تعدادشون هم کم نیست، شما پس از یک دوره سئو و بهینه سازی سایت خود توسط یک فرد یا یک شرکت چندان از نتیجه کار راضی نیستید و درخواست مشاوره سئو دوباره را از یک فرد یا شرکت دیگر دارید. در چنین مواقعی فرد مقابل موظف است که قبل از شروع به روند سئو یا چیدن یک استراتژیک موفق ، سایت شما را به صورت کامل بررسی کند و معایب و خطاهای سایت را آنالیز کند. به عبارتی میتوان نتیجه گرفت قبل از اقدام به اجرای بهینه سازی سایت و داشتن یک استراتژیک وجود یک گزارش از تحلیل از وضعیت و اقدامات صورت گرفته در سایت ضروری است.

علی رغم اینکه می توانید بررسی و آنالیز سئو سایت خود را به فرد یا یک شرکت متخصص سئو بسپارید، میتوانید از سایت های آنالیز سئو که تعدادشان نیز کم نیستند استفاده کنید. سرویس های آنلاین زیادی برای بررسی سئو سایت وجود دارند اما آنچه باعث شده که کارفرما ها از مشاوره سئو و وب مسترها برای آنالیز سئو سایت خود استفاده کنند این است که این ابزارها بسیاری از آیتم های مهمی که در سئو فنی یک سایت نیاز است را در نظر نمی گریند و نمی توانند به شما در رفع خطاها و ایرادات سایت شما کمک کنند. به عبارتی فاکتورهای زیادی برای بهینه سازی و گرفتن رتبه سایت در بین رقبا نیاز است که باید علاوه بر انالیز آنها توسط ابزار، باید به صورت دستی نیز چک شوند و یک برنامه اصولی برای آنها در نظر گرفت.

نحوه درخواست آنالیز سایت در ویکی دمی به این گونه است که شما باید فرمی که در صفحه آنالیز سئو سایت است را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و اطلاعات جامع تری از روند آنالیز سئو سایت را در اختیار شما قرار دهند.

سخن پایانی

معمولا سعی کنید به هنگام درخواست سئو و آنالیز سئو سایت از یک فرد یا یک شرکت به حرفه ای بودن و متخصص بودن طرف مقابل دقت لازم را داشته باشید چرا که یک استراتژیک سئو اشتباه منجر به نابودی سایت شما خواهد شد. پس به صورت کلی میتوان نتیجه گرفت مشاوره سئو به عنوان اولین قدم در بهینه سازی سایت شما نقش مهمی دارد. ویکی دمی به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سئو میتوانید به بهبود رتبه سایت شما کمک کند..

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  کارگزاری مفید