چگونه فروش سایت خود را چندین برابر کنیم؟!

کدخبر: 389806

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اولین قدم بزرگ برای داشتن یک کسب و کار حرفه‌‎ای در فضای آنلاین، داشتن یک سایت خوب و با کیفیت هست. آژانس تبلیغاتی تک تیزر یکی از مجموعه‌های کارآمد در این حوزه است که می‌تواند خواسته شما را در این مورد برآورده نماید.

 بسیاری از فروشگاه‌ها و شرکت‌ها برای فروش محصولات و خدمات خود سعی می‌کنند سایتی را طراحی کرده و خدمات و کالاهای خود را در آن معرفی کنند و فکر می‌کنند با انجام این فرآیند، کار به پایان رسیده و منتظر بازدهی سایت می‌شوند. اگر شما هم اینطور فکر می‌کنید باید بگوییم در اشتباه هستید. طراحی سایت تنها بخشی از این فرآیند است و برای اینکه سایت شما در میان کاربران شناخته شود شما به طراحی لوگوی مناسب کسب و کارتان و همچنین ساخت تیزر تبلیغاتی، موشن گرافیک و استاپ موشن برای بهتر شدن فضای سایت و معرفی بیشتر آن نیازمندید.

طراحی سایت در چند کلام

طراحی سایت اولین قدمی است که شما برای کسب و کار آنلاین خود برمی‌دارید. فرقی نمی‌کند نیاز به طراحی سایت فروشگاهی دارید و یا می‌خواهید یک طراحی سایت شرکتی یا فردی برای شما انجام شود، آژانس تبلیغاتی تک تیزر سعی خواهد کرد سایت با کیفیتی را برای شما طراحی نماید که به خوبی در دسترس کاربران قرار گیرد. اما یک سایت فعال و پویا چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

ریسپانسیو بودن سایت:

طراحی سایت باید به صورت ریسپانسیو و یا به قول طراحان سایت واکنشگرا باشد. سایت ریسپانسیو یعنی اینکه سایت شما بتواند به خوبی روی تمامی دستگاه‌ها از قبیل موبایل، تبلت و یا کامپیوتر و لب تاپ نمایش داده شود و کاربر بتواند از تمامی قسمت‌های آن بهره مند شده و به آن دسترسی داشته باشد.

سرعت سایت:

بهینه سازی سایت یکی دیگر از کارهای مهمی است که حتما باید روی سایت شما انجام شود به این ترتیب سایت شما از سرعت بارگذاری بسیار خوبی برخوردار شده و طبیعتا شما نسبت به سایت‌های رقیب بیشتر دیده خواهید شد.

پشتیبانی و خدمات:

یکی از کارهای مهم دیگری که باید پس از طراحی سایت همواره انجام پذیرد تا سایت فعال باشد بخش خدمات و پشتیبانی سایت است. شرکت آژانس تبلیغاتی تک تیزر این مهم را به خوبی و البته به صورت شبانه روزی و مداوم برای مشتریان خود انجام خواهد داد.

تامین امنیت سایت:

بسته به اینکه چه نوع طراحی سایتی برای شما انجام شود، باید امنیت آن ضمانت شود. در این صورت اگر شما کالا و یا خدماتی را در اختیار مشتری قرار می‌دهید برای حفظ اطلاعات مشتریان و اطلاعات خودتان باید رمزگذاری‌هایی روی سایت انجام گیرد تا امنیت اطلاعات شما و کاربرانتان حفظ گردد. 

محتوای مناسب:

یکی دیگر از کارهایی که پس از طراحی سایت روی آن انجام می‌شود و طراح سایت آن را بر عهده می‌گیرد، ارائه محتوای متناسب با کارکرد سایت است. این محتوا می‌تواند به صورت متنی، ویدئو و یا موشن گرافیک و یا به صورت ساخت تیزر تبلیغاتی و... انجام شود. اینها بخشی از فعالیت‌ها و خدماتی است که آژانس تبلیغاتی تک تیزر بر روی سایت مشتریان خود انجام می‌دهد. ما در ادامه به معرفی خدمات بیشتری از این مجموعه خواهیم پرداخت.

جهت سفارش طراحی سایت (کاملا هدفمند و بهینه شده) با تلفن 02128424521 تماس بگیرید و یا به سایت taktizer.ir مراجعه فرمایید.

تاثیر طراحی لوگو بر سایت

یکی از کارهای مهم و تاثیرگذاری که آژانس تبلیغاتی تک تیزر می‌تواند ضمن طراحی سایت برای شما انجام دهد و شخصیت خاصی به سایت شما ببخشد به طوری که نام و برند شما در ذهن مشتریان و کاربران به خوبی حک شود، طراحی لوگو است. اگر برای سایت خود هدف بلند مدتی را پیش بینی کرده‌اید و به رشد آن فکر می‌کنید و برای آن برنامه تدوین شده‌ای دارید، ابتدا برای داشتن یک لوگوی مناسب حساس باشید.

لوگوی سایت می‌تواند مانند امضای شما شخصیت و هویت خاصی به کسب و کارتان ببخشد. بنابراین یک لوگو می‌تواند همه چیز باشد و در کمترین زمان، مفهومی از نوع خدمات شما را به بیننده القا نماید و شما را به یک برند تبدیل نماید. آژانس تبلیغاتی تک تیزر می‌تواند متناسب با نوع کسب و کارتان طراحی لوگو را بر عهده گیرد.

موشن گرافیک چیست؟

حتما تابحال انیمیشن دیده‌اید، موشن گرافیک دقیقا شبیه انیمیشن است ولی با این تفاوت که حالت داستانی ندارد و بیشتر با استفاده از سمبل‌ها، نشانه‌ها و به صورت مفهومی سعی دارد موضوع را به بیننده انتقال دهد. در ساخت موشن گرافیک از نرم‌افزارهایی همچون Illustrator یا Photoshop استفاده می‌شود. سپس روی خروجی بدست آمده، توسط برنامه‌ای مانند After Effects کارهای بیشتری انجام می‌شود و در نهایت رندر گرفته می‌شود.

آژانس تبلیغاتی تک تیزر می‌تواند برای سایت شما موشن گرافیک‌های مینیمال و کوتاه طراحی نماید که بتوانید به صورت روشن و قابل درک خدمات و یا کالای موجود در سایت خود را به کاربر و بیننده معرفی نمایید و با ذهن مخاطب ارتباط برقرار نمایید. این می‌تواند یکی از ویژگی‌های منحصربفرد تبلیغات باشد.

استاپ موشن چیست و روش ساخت آن چگونه است؟

باز هم شما را به همان انیمیشن‌هایی دوست داشتنی ارجاع می‌دهیم تا ذهنتان را برای معرفی استاپ موشن باز کنیم. بی‌شک تاکنون ده‌ها و صدها بار انیمیشن‌های عروسکی یا کاغذی دیده‌اید که به عنوان مثال یک عروسک خمیری شروع به حرکت کرده و در مسیر داستان کارهای متعددی انجام داده تا داستانی را روایت نماید.

در ساخت استاپ موشن، عروسک را شکل می‌دهند و عکس می‌گیرند، دوباره در فریمی دیگر به عروسک شکل داده و عکس دیگری تهیه می‌کنند، سپس فریم‌های عکس را کنار هم قرار داده و با استفاده از نرم‌افزارهای خاص، روایت داستانی و یا تبلیغاتی را آماده می‌کنند. با این تفاوت که کارایی آن برای سایت عموما جنبه تبلیغاتی دارد. استاپ موشن یکی از فعالیت‌های دیگری است که آژانس تبلیغاتی تک تیزر می‌تواند برای معرفی خدمات و فروش کالایی خاص، تهیه نماید.

تاثیر تیزر تبلیغاتی در معرفی و رشد سایت

اگر کمی به اطراف خود توجه کنیم با نمونه‌های مختلفی از تبلیغات مواجه می‌شویم که دیگر از آن شکل سنتی و قدیمی خود بیرون آمده‌اند و جنبه‌های تازه‌تر و البته مختصرتری یافته‌اند. تیزر تبلیغاتی می‌تواند با استفاده از تصویر که در بین مردم با هر گروه سنی محبوبیت بیشتری دارد، بیشتر از هر شکل دیگری مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد.

به همین جهت است که در کل دنیا با استفاده از موشن گرافیک و استاپ موشن که پیشتر به آن‌ها اشاره کردیم و همچنین روش‌های دیگر سعی می‌کنند تیزر تبلیغاتی را برای برندها، خدمات و کالاهای مختلف آماده نمایند تا تاثیر بیشتری بر روی مخاطب بگذارند. آژانس تبلیغاتی تک تیزر یکی از مجموعه‌هایی است که در تمامی این حوزه‌ها تبحر و خلاقیت بی‌نظیری داشته و می‌تواند بهترین‌ها را برای سایت شما فراهم نماید.

 

معرفی آژانس تبلیغاتی تک تیزر

مجموعه تک تیزر فعالیت خود را در زمینه‌های مختلفی از جمله طراحی سایت، ساخت تیزر تبلیغاتی با استفاده از موشن گرافیک و استاپ موشن از سال 1397 به مدیریت جناب آقای محمد مهدی یزدانی آغاز کرده است و در این مسیر اهدافی مانند ارتقا سطح کیفی سایت‌های طراحی شده را دنبال می‌کند و کارشناسان این مجموعه در نظر دارند تا با ساخت تیزرهای تبلیغاتی و تبلیغات ویدئویی بهترین و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه نماید.

جهت مشاوره رایگان در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات با تلفن 02128424521 تماس بگیرید و یا به سایت taktizer.ir مراجعه فرمایید.

 

تیتر یک
  • منحنی نرخ بازدهی در۲۳ خرداد ۱۴۰۰منتشر شد+نمودار

    اقتصادنیوز: امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ بازار اوراق بدهی دولت کاملا باثبات و کاملا سرد بود.

از دست ندهید
بلیط هواپیما