نشست مشترک مدیرعامل بانک ملت و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی

کدخبر: ۴۱۳۱۸۶
مدیرعامل بانک ملت و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی، در نشستی مشترک راه های تقویت همکاری های دو مجموعه را مورد بررسی قرار دادند.
نشست مشترک مدیرعامل بانک ملت و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در این جلسه که مجید ابراهیمی و سیدابوطالب دیبایی معاونان مدیرعامل، محسن شجاع مدیر امور ناحیه یک و حسین مومنی نژاد مدیر شعب منطقه پنج تهران، وی را همراهی می کردند، با تبیین سطح همکاری‌ها با صندوق در طول دو سال گذشته بر لزوم توسعه ارائه خدمات بانکی به این مجموعه، تاکید کرد.

وی به منحصر نبودن خدمات بانکی به تسهیلات و ضمانتنامه و لزوم افزایش و تعدد خدمات اعتباری از جمله اعتبار اسنادی داخلی و خرید دین اشاره و با معرفی سامانه سامیار، ویژگی های منحصر به فرد و بسیار متمایز این سامانه را  در کمک به زنجیره خرید و فروش و تولید کالا تشریح کرد و از آمادگی بانک ملت برای در اختیار قرار دادن این  ابزار پیشرفته خبر داد.

وی همچنین خواستار توسعه و تمدید تفاهمنامه فی ما بین بانک ملت و صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف افزایش سطح تعاملات دو مجموعه شد.

دکتر وحدت، رییس صندوق نوآوری و شکوفایی هم در این جلسه با ارائه گزارش عملکرد بانک ملت، از  همکاری های این بانک قدردانی و  بر ادامه همکاری فی ما بین با توجه به ارزنده بودن گروه هدف سرویس های بانکی و ارائه خدمات با کیفیت و مبتنی بر تکنولوژی تاکید کرد.

در این جلسه مجید ابراهیمی و سیدابوطالب دیبایی، معاونان مدیرعامل بانک ملت نیز نکاتی را درباره وضعیت و شرایط همکاری های گذشته دو مجموعه و برنامه های آینده، ارائه کردند.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید