راهکاری برای دریافت وام بدون ضامن!

کدخبر: 433563

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

درحالی که نرخ سپرده بانکی در فاصله‌ای نسبتا زیاد از نرخ تورم کشور قرار دارد،..

بانک‌ها با نرخ 16 درصد سالیانه به مشتریان خود سود پرداخت می‌کنند و دریافت وام اغلب با دوضامن و و انواع گواهی ها و وثایق همراه است، یکی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری خوشنام دست به ابتکاری زده و با ایجاد خدمات متمایز برای مشتریان خود تاکنون نزدیک به 7 هزار میلیارد ریال جذب سرمایه داشته است. 

صندوق سرمایه‌گذاری اندوخته توسعه صادرات آرمانی که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و ضمانت نقدشوندگی بانک توسعه صادرات ایران فعالیت می‌کند با ایجاد نوآوری در استفاده از ابزارهای مالی، امکانی را فراهم آورده تا سرمایه‌گذاران با خیال راحت این صندوق را جانشین حساب بانکی خود کنند. 

این صندوق سرمایه‌گذاری علاوه بر آنکه بیش از 20 درصد سود سالیانه روزشمار پرداخت می‌کند به مشتریان خود این امکان را می‌دهد تا بدون ضامن و صرفا با وثیقه کردن سرمایه‌گذاری خود در صندوق وام بگیرند. گفتنی است این وام در قالب یک کارت اعتباری به مشتریان اعطا می‌شود و نرخ بهره‌ آن صرفا 18 درصد سالیانه است. 

سود روز شمار

طبق اعلام صندوق، متقاضیان می‌توانند برای افتتاح حساب در این صندوق در سایت iBshop.ir ثبت نام کنند و درخواست خود را ثبت نمایند؛ گفتنی است با توجه به تکمیل ظرفیت 70 درصد از این صندوق، درخواست متقاضیان باتوجه به اولویت ثبت درخواست در سامانه بررسی می‌شود.

تیتر یک
  • توقف روند افزایشی وام مسکن در ابتدای مهر ۱۴۰۰

    قیمت اوراق تسهیلات بانک مسکن درابتدای نخستین هفته پاییز رفتاری نوسانی را به ثبت رساند. با وجود نوسانات به ثبت رسیده…

از دست ندهید
بلیط هواپیما