انتخاب بهترین وکیل با موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی

کدخبر: 454155

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

تنظیم قرارداد در هر صورت بهتر از تنظیم نکردن آن است.

با ما در تماس باشید : ٠٩١٢١٩٧٩٧٥٠ - ٢٢٠٩٧٠٩٠

چگونه قرارداد تنظیم کنیم؟

تنظیم قرارداد یکی از موضوعاتی است که ممکن است در شرایط متفاوتی با آن برخورد داشته باشید. در برخی از مواقع برای تنظیم قرارداد میتوانید از نمونه های آماده استفاده کنید یا مفاد قرارداد آنچنان ساده باشد که نیازی به تحقیقات گسترده نداشته باشد.

اما در بسیاری از مواقع شما نیازمند یک قرارداد جدید هستید تا بسیاری از مواردی که در نظر دارید در قالب تبصره به قرارداد اضافه شود. در این موارد بهره گیری از کمک یک وکیل قرارداد در تهران میتواند یاری رسان باشد. علاوه بر این در صورتی که از مشاوره یک وکیل خوب در زمینه تنظیم قرارداد استفاده کنید، بسیاری از بخش هایی که توسط شما نادیده گرفته شده است توسط وکیل به شما اطلاع رسانی میشود.

قراردادها انواع مختلفی دارند که از جمله آن‌ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1- قرارداد وکالت

2- عقد عاریه (قرض)

3- قرارداد ودیعه (امانت)

4- قرارداد جعاله

5- قرارداد مضاربه

6- قرارداد شراکت

7- قرارداد مشارکت در ساخت

در هنگام نوشتن قرارداد باید موارد زیر در قرارداد گنجانده شود:

1- مشخصات طرف‌های قرارداد

2- موضوع قرارداد

3- مدت

4- مبلغ

5- رضایت طرف‌های قرارداد

6- امضای قرارداد

7- مجنون و صغیر (کودک) نبودن طرف‌های قرارداد

دقت کنید که سخت گیری در تنظیم قرارداد کار شما را در ادامه راحت تر میکند. بدان معنا که در آینده با وجود یک قرارداد تنظیم شده قانونی و دقیق میتوانید به راحتی نسبت به احقاق حق خود اقدام کنید. بهتر است تنظیم قرارداد خود را توسط یک وکیل حقوقی انجام دهید. چرا که وکیل حقوقی تعداد زیادی قرارداد تنظیم کرده است و این بدان معناست که تجربه زیادی در این زمینه دارد و میتواند اقدامات موثرتری در این رابطه انجام دهد.

فواید نوشتن یک قرارداد توسط وکیل کدام است؟

تنظیم قرارداد در هر صورت بهتر از تنظیم نکردن آن است. اما تنظیم قرارداد توسط یک وکیل حقوقی فواید زیر را برای شما خواهد داشت.

• پیشگیری از هرگونه اختلاف احتمالی در آینده

• افزایش بهره‌وری و کیفیت کار

• حفظ روابط کاری و اقتصادی به طور مستمر

• جلوگیری از اتلاف وقت و از بین رفتن حق و حقوق طرفین

• کاهش ضرر و زیان ناشی از مسائل بوجود آمده در حین انجام کار (موضوع قرارداد)

• جلوگیری از اختلاف نظرها در هنگام انجام کار و دعواهای حقوقی

موسسه حقوقی عدالت آریایی یکی از موسسات حقوقی معتبر است که با حضور وکلای با تجربه و متخصص تنظیم انواع قراردادهای شما را بر عهده میگیرد. شما میتوانید به راحتی با این موسسه تماس حاصل کنید و در ادامه با مشاوره وکلای متخصص اقدام به تنظیم قرارداد خود کنید.

موسسه حقوقی

بهترین وکیل برای دعاوی ملکی کیست؟

دعاوی ملکی یکی از بزرگترین مشکلاتی است که معمولا اشخاص با آن مواجه میشوند. از جمله دعاوی ملکی میتوان به تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار، خلع ید، تقسیم و افراز املاک مشاع تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر، جعل سند، تصرف عدوانی و … اشاره کرد. این موارد همه مشکلاتی هستند که افراد را دچار مشکلات عدیده ای می کنند و در بسیاری از موارد تنها راه برون رفت از این مشکلات یافتن بهترین وکیل ملکی است.

در بسیاری از دعاوی خود فرد به دلیل نداشتن اطلاعات نسبت به قوانین ملکی به تنهایی نمیتواند از حق خود دفاع کند و در اینجاست که حضور یک وکیل زبده میتواند به شما در باز پس گیری حق مسلم شما کمک کند.

برای انتخاب وکیل ملکی باید برخی از موارد را در نظر داشته باشید. 

1- معتبر و متخصص باشد. ابتدا بررسی کنید که وکیل یا موسسه حقوقی مورد نظر اعتبار لازم برای وکالت را دارند یا خیر.

2- تجربه و نمونه کار : یکی از مهم ترین مسائلی که باید در نظر بگیرید تجربه و پرونده های پیشین موسسه حقوقی است. آیا در اکثر پرونده های خود موفق بوده اند یا خیر. 

3- مشاوره : دقت کنید زمانی که برای مشاوره به وکیل مورد نظر مراجعه میکنید آیا وقت کافی برای حل مشکل شما میگذارد؟ آیا راهکارهای ابتدایی که ارائه میدهد مناسب است یا خیر. 

مونا ترابی

در کل دقت داشته باشید در صورتی که وکیل خوبی را انتخاب نکنید، مشکلات شما افزایش پیدا میکند. پس پیش از انتخاب وکیل دقت لازم را در اینباره داشته باشید و تحقیقات لازم را انجام دهید.

موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی با مدیریت مونا ترابی از موفق ترین وکلای ایرانی (وکیل پایه یک دادگستری) کارشناس ارشد حقوق خصوصی و دارای بیش از ۱۰ سال سابقه کار در پرونده های حقوقی و کیفری با بکارگیری حقوقدانان و وکلای متبحر در کلیه زمینه های حقوقی و کیفری با داشتن سوابق موفق در این زمینه با ارایه مشاوره و قبول وکالت با بهره گیری از وکلای متخصص قادر خواهد بود رسیدن به بهترین نتیجه را برای موکلین تسهیل نماید. برای بدست آوردن بهترین نتیجه با بهترین وکلا در موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی همراه باشید یا راهی خواهیم ساخت یا راهی خواهیم یافت.

موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی 

سعادت آباد-ظفر

تلفن ٠٩١٢١٩٧٩٧٥٠

٢٢٠٩٧٠٩٠

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما