در بازدید رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و رئیس پلیس فرودگاه‌های کشور از ایستگاه هواپیمایی آتا مطرح شد:

آتا با بیشترین ارائه خدمات و جلب رضایت حداکثری زائران اربعین در صدر شرکت‌های هواپیمایی

کدخبر: 522367
کاپیتان محمدی بخش،‌ رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با حضور در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به صورت سرزده از ایستگاه هواپیمایی آتا در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) بازدید کرد.
آتا با بیشترین ارائه خدمات و جلب رضایت حداکثری زائران اربعین در صدر شرکت‌های هواپیمایی

در این بازدید سردار عقیلی، ‌رئیس پلیس فرودگاه های کشور،‌ دکتر مروج، مشاور وزیر راه و شهرسازی و مهندس چلندری،‌سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) نیز رئیس سازمان هواپیمایی کشوری را همراهی می‌کردند.

در ابتدای این بازدید مهندس چلندری،‌سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) ضمن تقدیر از خدمات ارزنده هواپیمایی آتا به زائران در ایام اربعین گفت: شرکت هواپیمایی آتا با حداکثر توان از هیچ کوششی برای ارائه خدمات مطلوب به زوار حسینی دریغ نکرده و به جرات می‌توان گفت بیش از 80 درصد جابه جایی مسافران نجف در ایام اربعین امسال بر دوش این شرکت هواپیمایی بوده است. ‌

چلندری همچنین با اشاره به مساعدت مالک محترم و نظارت مستمر و تعامل سازنده مدیر عامل هواپیمایی آتا با شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اظهار داشت: جا دارد از مهندس محمد رضا زنوزی مطلق، مالک و خلبان سهیل قیاسی،‌ مدیر عامل هواپیمایی آتا که با نظارت و پیگیری مستمر خود بهترین امکانات و بالاترین ظرفیت ممکن را برای پروازهای اربعین اختصاص دادند، ‌تقدیر و تشکر نماییم.

در ادامه این بازدید نیز کاپیتان محمدی بخش، ‌رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به خدمات ارزنده و عملکرد شایسته هواپیمایی آتا در ایام اربعین افزود:‌ خوشبختانه تلاش کارکنان هواپیمایی آتا و مدیریت راهبردی و مدبرانه مالک و هیات مدیره این هواپیمایی باعث شد علمکرد درخشان این هواپیمایی در ارائه خدمات به زائران گرامی به عنوان نقطه عطفی در تاریخ خدمت صنعت هوانوردی  به عاشقان حضرت اباعبدالله ثبت گردد.

شایاان ذکر است هواپیمایی آتا در سایه الطاف حضرت حق و همچنین اعتماد مسافران گرمی از تاریخ 15 الی 30 شهریور ماه با اختصاص بالاترین ظرفیت ممکن و برقراری 274 سورتی پرواز شامل 260 سورتی برنامه‌ای و 14 سورتی فوق العاده  و عرضه بیش از 41 هزار بلیت پروازهای اربعین، رکورد دار خدمت به زائران حسینی گردید.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی