اعلام چند رویداد مهم در بانک آینده ؛ درآمد مشاع ۸۰ درصد رشد کرد

کدخبر: ۵۵۸۳۰۲
بانک آینده در راستای ارزش‌آفرینی برای مشتریان، سهامداران و جامعه در سال ۱۴۰۱، تمرکز ویژه‌ای بر سودآوری و افزایش کسب درآمدهای غیرمشاع دارد. از این‌رو، بانک آینده اقدام به گسترش فعالیت کسب‌و‌کار در زمینه جذب منابع ارزان‌قیمت، افزایش صدور ضمانت‌نامه و اعتبارات اسنادی نموده است.
اعلام چند رویداد مهم در بانک آینده ؛ درآمد مشاع ۸۰ درصد رشد کرد

به اعتبار آمارهای کسب‌و‌کار، بانک آینده موفق شده است در سال جاری، مانده منابع ارزان‌قیمت خود را بیش از ۸۰ درصد نسبت به ابتدای سال افزایش دهد که تاثیر بسیاری بر کاهش بهای تمام شده و هزینه‌های مالی خواهد داشت.

از سویی، بانک آینده در زمینه کسب درآمدهای کارمزدی نیز پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشته است. آمارها بیانگر رشد ۵ برابری ضمانت‌های صادره توسط شعب این بانک در سال جاری نسبت به ابتدای سال است. بر این اساس مبلغ ضمانت‌نامه‌های صادره و درآمد کارمزدی حاصل از آن به‌ترتیب بیش از ۵۰۰  و ۳۰۰ درصد افزایش داشته است.

هم‌چنین، درآمدهای کارمزدی گشایش اعتبارات اسنادی و سایر خدمات نیز در سال جاری نسبت به ابتدای سال ۴.۰۰۰ درصد افزایش داشته است. بانک آینده در سال جاری نسبت به ابتدای سال، در مجموع رشدی حدود ۱۴۰ درصدی در کل درآمدهای کارمزدی داشته است که نشانگر عملکرد مطلوب و رو به رشد این بانک است.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید