حمل کالا از ایران به کانادا|حمل اثاث منزل|استعلام قیمت حمل اثاثیه منزل به کانادا

کدخبر: ۶۴۶۲۶۷
از خدمات فوق‌العاده‌ای که متقاضیان زیادی داشته و می‌تواند کاربردهای فراوانی ارائه دهد، حمل بار به کانادا است. درصورتی‌که به‌دنبال حمل وسایل منزل به کانادا هستید، می‌توانید از خدمات شرکت‌های باربری بین‌المللی استفاده کنید.
حمل کالا از ایران به کانادا|حمل اثاث منزل|استعلام قیمت حمل اثاثیه منزل به کانادا

رپرتاژ آگهی: از خدمات فوق‌العاده‌ای که متقاضیان زیادی داشته و می‌تواند کاربردهای فراوانی ارائه دهد، حمل بار به کانادا است. درصورتی‌که به‌دنبال حمل وسایل منزل به کانادا هستید، می‌توانید از خدمات شرکت‌های باربری بین‌المللی استفاده کنید. این شرکت‌ها ازطریق راه‌های دریایی و هوایی کالاها و وسایل شما را به کانادا ارسال کرده و این کار را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهند. برای آشنایی بیشتر با این خدمات، پیشنهاد می‌کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

ارسال لوازم منزل به کشور کانادا

درصورتی‌که می‌خواهید به کشور کانادا مهاجرت کرده و خانه تهیه شده را مجهز کنید، باید لوازم مورد نیاز را از کانادا تهیه کرده یا از ایران به این کشور ارسال کنید. حمل کالا به کانادا کار راحتی بوده و تنها نیازمند همکاری با یکی از شرکت‌های لجستیک بین‌المللی است.

شما می‌توانید حمل اثاث منزل به کانادا را ازطریق روش‌های مختلفی مانند روش‌های دریایی یا هوایی انجام دهید. این موارد هزینه‌های متفاوتی نسبت به یکدیگر داشته و در شرایط گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مهم‌ترین شرایط این کار، بررسی وضعیت بار، بسته‌بندی درست و اصولی و تهیه لیست دقیق از وسایل هستند.

مراحل حمل اثاث منزل به کانادا

ارسال لوازم منزل به کشور کانادا

درصورتی‌که به‌دنبال ارسال مواد سوپر مارکتی به کانادا هستید یا می‌خواهید اثاث منزل را به این کشور ارسال کنید باید بدانید که این کار مراحل خاص خود را دارد. مهم‌ترین ترین مراحل حمل بار به کانادا شامل موارد زیر هستند:

 • بررسی وضعیت کلی بار توسط کارشناسان

 • بسته‌بندی اصولی لوازم منزل

 • تهیه لیست از لوازم ارسالی

 • صدور گواهی سم‌ پاشی برای وسایل ساخته شده از چوب خام

 • بارگیری کالاها و انتقال به گمرک فرودگاه یا ارسال به گمرک بندرعباس

 • طی ‌کردن تشریفات گمرکی

 • صدور بیمه‌نامه و بارنامه‌های دریایی یا هوایی

 • حمل وسایل منزل به کانادا

 • تحویل در گمرک کشور مقصد

چه روش‌هایی برای ارسال لوازم خانه به کانادا وجود دارد؟

موضوع بسیار مهمی که باید دررابطه‌با حمل بار به کانادا بدانید، روش‌هایی هستند که برای این کار استفاده می‌شوند. این روش‌ها برای ارسال مواد غذایی به کانادا نیز استفاده شده و به شرح زیر هستند.

حمل‌ونقل هوایی اثاث

یکی از انواع روش‌هایی که برای حمل بار به کانادا وجود داشته و قادر هستید برای ارسال مواد غذایی و سوپر مارکتی به کانادا از آن استفاده کنید، حمل به‌صورت هوایی است. حمل‌ونقل هوایی سرعت بسیار بالایی داشته و توسط هواپیماهای باربری انجام می‌گیرد.

نکته بسیار مهمی که دراین‌رابطه وجود دارد این است که به‌دلیل محدودیت‌های حمل هوایی، نمی‌توان وسایل بسیار حجیم یا سنگین را به کمک هواپیما جابه‌جا کرد؛ اما درصورتی‌که به‌دنبال ارسال سریع لوازم حساس و ارزشمند یا کالاهای فاسد شدنی هستید، این روش برای شما مناسب است.

حمل‌ونقل دریایی وسایل منزل

روش دیگری که برای حمل بار به کانادا وجود دارد، استفاده از حمل‌ونقل دریایی برای این کار است. حمل دریایی بار به کانادا روشی ایمن برای جابه‌جایی انواع وسایل بزرگ و سنگین بوده و مدت‌زمان انجام‌ شدن آن نسبت به حمل هوایی بیشتر است.

باید گفت که هزینه حمل‌ونقل دریایی نسبت به حمل هوایی مقرون‌به‌صرفه‌تر بوده و این کار در بنادر جنوب کشور انجام می‌گیرد. پس‌از بارگیری کالاها در بنادری مانند بندر بوشهر و بندر خرمشهر کالاها در بنادر مهم کانادا مانند بندر ونکوور، بندر مونترال یا دیگر بنادر به شما تحویل داده می‌شوند.

هزینه ارسال کالا از ایران به کانادا

نکته‌ای که بررسی آن تأثیر فوق‌العاده‌ای در فرایند حمل بار به کانادا دارد، هزینه‌ای است که برای این کار در نظر گرفته‌اند. باید گفت که این هزینه عدد ثابتی نداشته و به معیارهای گوناگونی بستگی دارد. از وزن و حجم وسایل گرفته تا مقصد و سایر هزینه‌های جانبی، هزینه‌های بارگیری و صدور بارنامه.

باید این را هم بدانید که هزینه حمل دریایی بار به کانادا نسبت به حمل هوایی کمتر بوده و دلیل آن حساسیت کمتری است که کشتی‌ها دارند. برای اینکه بتوانید از تعرفه‌های ارسال بار مطمئن شوید، می‌توانید با کارشناسانی که در این شرکت‌ها فعالیت می‌کنند تماس بگیرید. شرکت ترنگ دریا یکی از بهترین این شرکت‌ها است.

بهترین شرکت برای حمل اثاثیه منزل به کانادا

بهترین شرکت برای حمل اثاثیه منزل به کانادا

شرکت‌های گوناگونی در ایران وجود دارند که خدمات حمل اثاثیه به کانادا را ارائه می‌دهند؛ یکی از بهترین آن‌ها شرکت کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی ترنگ دریا بوده و خدماتی عالی در این زمینه ارائه می‌دهد. علاوه‌بر حمل کالا به کانادا، این شرکت برای مقاصد تجاری و صادرات نیز خدماتی عالی با هزینه‌های مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهد.

جمع‌بندی

اگر می‌خواهید نسبت به حمل وسایل منزل به کانادا اقدام کنید، شرکت‌های زیادی خدمات حمل بار به کانادا را ارائه می‌دهند. شما باید با خدمات این شرکت‌ها و مراحل ارسال بار توسط آن‌ها آشنا شده و ببینید که چه تعرفه‌هایی را به شما ارائه می‌دهند.

همچنین قادر هستید علاوه‌بر حمل هوایی، از خدمات حمل دریایی بار به کانادا نیز بهره ببرید. بسیاری از این شرکت‌ها خدمات ارسال مواد غذایی به کانادا را نیز ارائه می‌دهند. شرکت کشتیرانی و حمل‌ونقل بین‌المللی ترنگ دریا خدماتی عالی در این زمینه به شما ارائه داده و تعرفه‌های عالی نیز در نظر گرفته است.

تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.

اخبار روز سایر رسانه ها
  تیتر یک
  کارگزاری مفید
  صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی