سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران؛

احتمال اینکه افرادی زیر اتوبوس گرفتار باشند وجود دارد + فیلم

اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از احتمال اینکه افرادی زیر اتوبوس گرفتار شده باشند خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز؛ جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت:به محض دریافت خبر  واژگونی اتوبوس ۴ ایستگاه آتش نشانی در کمترر از سه دقیقه درمحل حادثه حضور پیدا کردند.

وی در ادامه گفت:طبق مشاهدات اولیه اتوبوس بعد از چند بار معلق زدن روی چرخ‌های خود فرود آمد به همین خاطر احتمال اینکه افرادی زیر اتوبوس گرفتار شده باشند وجود دارد. آتش نشانان در حال بریدن بدنه آهنی اتوبوس هستند تا افراد احتمالی گرفتار را بیرون بیاورند.

در ادامه مجبتی خالدی سخنگوی سازمان اورژانش کشور نیز در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان اظهار داشت:هفت نفر در ین حادثه جان خود را از دست دادند که دو نفر خانم و ۵ نفر آقا بودند.

وی در دامه با بیان اینکه دو نفر از مردان جان باخته بالای ۴۰ سال سن دارند افزود:هنوز تشخیص اینکه کدام یک رانند بوده است صورت نگرفته است.

خالدی گفت:برخی از مصدومان وضعیت مناسبی ندارند و همچنین برخی از خانواده‌ها در محل حادثه حضور پیدا کردند که این افراد نیز شرایط جسمانی خوبی برخوردار  نیستند و مأموران اورژانس در حال امدادرسانی به این افراد هستند.