وام 10 میلیونی برای مبتلایان به کرونا +فیلم

کدخبر: 458848
سرپرست معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد اعلام کرد: وام 10 میلیون تومانی برای مبتلایان به کرونا، 3 ساله با اقساط ماهانه حدود 300 هزار تومان است. ضمانت وام براساس اعتبارسنجی افراد است و اگر خوش‌حساب باشند، سعی می‌کنیم حداقل تضمینات را از آنها بگیریم.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از جماران، یک مسئول گفت: وام 10 میلیون تومانی فقط به سرپرستان فاقد شغل پرداخت می شود، به بانک ها مراجعه نکنید.

مرادپور، سرپرست معاونت بانک و بیمه وزارت اقتصاد گفت: به سرپرستان خانوار که به علت کرونا در بیمارستان بستری شده اند و فاقد شغل و درآمد ثابت هستند، تسهیلات 10 میلیون تومانی قرض الحسنه پرداخت می شود.

ما اطلاعات مربوط به این افراد را از وزارت بهداشت دریافت و با اطلاعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تطبیق داده و مشمولان را شناسایی می کنیم.

 

با پیامک یا تلفن به مشمولان اطلاع داده می‌شود

در صورتی که افراد مشمول این طرح باشند، با پیامک یا تلفن به آنها اطلاع داده می شود.

تاکید می شود که هموطنان عزیز به بانک ها مراجعه نکنند و در صورتی که مشمول طرح باشند، از طرف بانک های مهر اقتصاد ایران و بانک رسالت با آنها تماس گرفته می شود.

این وام 3 ساله با اقساط ماهانه حدود 300 هزار تومان است. ضمانت وام بر اساس اعتبار سنجی افراد است و اگر خوش حساب باشند، سعی می کنیم حداقل تضمینات را از آنها بگیریم.

 

 

تیتر یک
  • رصد بازار خودروهای داخلی؛

    اقتصادنیوز: در روزهای که دلار شکل نوسانی خود را حفظ کرده و همچنان در بازار بالا و پایین می شود، اما بازار خودروهای…

از دست ندهید
فلای تودی