برگشت دلار به بالای مرز مقاومتی

مهاجرت معامله گران دلار به بازار سکه

کدخبر: ۴۹۷۲۲۷
ترس از شکست برجام باعث شده معامله گران در موقعیت فروش قرار نگیرند و همین عامل زمینه ساز مهاجرت بازیگران ارزی به بازار سکه شده است.
مهاجرت معامله گران دلار به بازار سکه

به گزارش اقتصادنیوز، دلار روز گذشته از مرز مقاومتی عقب نشینی کرد. به باور معامله گران فروشندگان از ابتدای هفته جاری رغبتی نداشته‌اند  که زیر محدوده کنونی فعالیت خاصی را صورت دهند. این موضوع موجب شده است که دلار در کانال قیمتی کنونی گرفتار شود و منتظر خبرهای سیاسی جدید باقی بماند. 

مهاجرت معامله گران دلار  به بازار سکه

از طرفی هم ترس از شکست برجام باعث شده معامله گران در موقعیت فروش قرار نگیرند. برخی از معامله گران به رفتار بازار ساز اشاره  می‌کردند  که  برخوردهای انتظامی و  عرضه اضطراب را در بین معامله گران بیشتر کرده است و همین عامل زمینه ساز  مهاجرت بازیگران ارزی به بازار سکه شده است.

برگشت دلار به بالای مرز مقاومتی 

در بازار حواله درهم نیز سیگنال افزایشی یا کاهشی خاصی به بازار داخلی مخابره نشده است. این موضوع نیز موجب شده است که معامله گران در بازار ارز داخلی با احتیاط بیشتری رفتار کنند.

در معاملات پشت خطی شب گذشته قیمت دلار  بار دیگر بالای مرز مقاومتی  قرار گرفت. بنابراین برخی از معامله گران روند نرخ دلار در بازار ارز امروز را صعودی پیش بینی کرده اند. 

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید