جدال عرضه و تقاضا در بورس/ شاخص ها سرخپوش شدند

کدخبر: 382358
شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش 5800 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 431واحد قرار گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز، شاخص کل بورس تهران در شروع معاملات بازار سرمایه با ریزش 5800 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 431واحد قرار گرفت. شاخص کل هم وزن نیز  سرخپوش شد و با ریزش1800 واحدی 467 هزار و 313واحد را ثبت کرد.

اثرگذارترین نمادها بر شاخص بورس

فولاد، خودرو، نوری و فملی اثرگذارترین نمادها بر سرخپوشی شاخص هستند.

وضعیت نمادها در آغاز معاملات

در گروه خودرویی‌ها خودرو در قیمت ۳۳۲ تومان در حال داد و ستد است. خساپا با افت نسبی تقاضا در قیمت ۲۴۰ تومان قرار گرفت. خگستر در محدوده صفر تابلو داد و ستد می‌شود.

در گروه فرآورده‌های نفتی نماد شبندر با رشد ۱ درصد همراه است. شتران رشد ۱ درصد دارد و در قیمت ۱۱۷۶ تومان داد و ستد می‌شود. شپنا در قیمت ۱۴۱۳ تومان رشد ۲ درصد را به ثبت رساند.

در گروه فلزات اساسی نماد فولاد در قیمت ۱۳۴۸ تومان افت ۱ درصد دارد. فملی در محدوده مثبت قرار دارد و در قیمت ۱۵۱۵ تومان داد و ستد می‌شود. فولاژ در مدار توجهات سهامداران قرار دارد و شاهد شکل گیری صف خرید بروی این نماد هستیم. ذوب در قیمت ۵۱۷ تومان دنبال می‌شود.

در گروه بانکی‌ها ونوین در قیمت ۵۵۷ تومان افت ۱ درصد را تجربه می‌کند و وپارس با افت ۲ درصد در قیمت ۳۸۹ تومان قرار دارد. وملل افت ۲ درصد دارد.

بازار بر خلاف روند شروع معاملات شاهد افزایش عرضه در بیشتر نماد ها است. نماد شستا در قیمت ۲۴۰۱ تومان با افت ۲ درصد دنبال می شود.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما