رصد بازار خودروهای داخلی؛

پای خریداران به بازار خودرو باز می شود؟ +جدول

کدخبر: 419102
​اقتصادنیوز: بازار خودروهای پرطرفدار سایپا امروز با چه قیمتی در بازار معامله شدند؟

به گزارش اقتصادنیوز ؛ به گفته فعالان بازار خودرو محصولات امروز تقریبا طعم ثبات قیمت را چشیدند و «ساینا» تنها خودوریی بود که با رشد 500 هزار تومانی قیمت در بازار عرضه شد.

بازار این روزها در حالی با توجه به تغییر پی در پی قیمت دلار بالا و پایین می شود که به گفته فعالان بازار خودرو خریداران چندان توجهی به این تغییرات ندارند و تنها در انتظار نتایج مذاکرات هسته ای و انتخابات ریاست جمهوری هستند. دو عاملی که با مشخص شدن آنها علاوه بر بازار دلار بازار خودرو هم می تواند به یک ثبات نسبی برسد و به این طریق پای خریداران به بازار خودرو باز شود.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

براساس ارزیابی بازار امروز به جز «ساینا» سایر محصولات پرطرفدار سایپا امروز بدون تغییر قیمت در بازار معامله شدند. براین اساس قیمت «ساینا» امروز با افزایش 500 هزار تومانی   در بازار با قیمت 146میلیون تومان عرضه شد. 

رصد بازار خودرو همچنین نشان دهنده آن است که خانواده تیبا نیز امروز امروز روز آرامی را پشت سرگذاشتند و «تیباصندوقدار» با قیمت 129میلیون تومان در بازار عرضه شد و مدل هاچ بک این خودرو «تیبا2» معمولی نیز بدون تغییر در بازار 136 میلیون تومان قیمت رقم خورد.

 «کوییک معمولی» و «کوییکR» نیز امروز تغییری در بازار نداشتند و  «کوییک معمولی» با قیمت 152 میلیون تومان و «کوییکR» نیز 158 میلیون تومان در بازار عرضه شدند.  

از سوی دیگر با رصد بازار خودرو می توان گفت که براساس قیمت های جدید اعلامی از سوی شرکت های خودروساز قیمت شاهین نیز به 291 میلیون تومان رسید. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می گردد.

سایپا 24

 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما