رصد بازار خودروهای داخلی؛

نبض قیمت خودرو در بازار ایستاد + جدول

کدخبر: 496659
اقتصادنیوز: در روزهای که دلار شکل نوسانی خود را حفظ کرده و همچنان در بازار بالا و پایین می شود، اما بازار خودروهای داخلی از نوسان خسته شد و امروز 31 اردیبهشت 1401 و بدون تغییر راهی بازار شد.

به گزارش اقتصادنیوز ؛‌ رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز در کنار پرتیراژهای ایران خودرو سایپایی ها نیز تمایلی به تغییر قیمت از خود نشان نداند، این در حالی که بازار خودرو هفته گذشته رشد بیش از 50 میلیون تومان در کارنامه خود ثبت کرده بود. با این حال ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که با آغاز هفته بازار خودرو تمایلی برای تغییر از خود نشان نداده و ظاهرا در انتظار اخبار جدیدی است.

از سوی دیگر شاید رشد قیمت های هفته گذشته را یکی دیگر از دلایلی دانست که موجب شد تا بازار خودرو این هفته را بدون تغییر آغاز کند، چرا که به اعتقاد فعالان بازار خودرو بازار کشش رشد بیش از این را ندارد.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «پژو 207 سقف شیشه ای»، «سمند LX» ، «سمند LX با موتورEF7» و «سمند سورن پلاس»، «دنا معمولی» ، «رانا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد.

براساس ارزیابی های صورت گرفته «دنا معمولی» بدون تغییر در بازار 397 میلیون تومان معامله شد و قیمت «دنا پلاس توربو اتومات» هم 515 میلیون تومانی باقی ماند، «رانا پلاس» هم بدون تغییر 320 میلیون قیمت خورد، به گفته فعالان بازار خودرو عرضه این خودرو از سوی شرکت خودروساز این افت قیمت را در بازار همراه داشت.

از سوی دیگر خانواده سمند هم امروز در بازار بدون تغییر قیمت گذاری شد. براین اساس «سمند LX» در بازار امروز 293 میلیون تومان قیمت خورد، از سوی دیگر «سمند LX با موتورEF7 » هم  350 میلیون تومان در بازار عرضه شد، اما «سمند سورن پلاس» امروز در بازار 360 میلیون تومان دست به دست شد. 

ایران 31

تیتر یک
از دست ندهید
فلای تودی